Інтерфакс-Україна
10:26 12.09.2014

Позиції сил АТО знову зазнали обстрілів, українські військові укріплюють свої позиції - "Інформспротив"

1 хв читати
Позиції сил АТО знову зазнали обстрілів, українські військові укріплюють свої позиції - "Інформспротив"

Українські війська в зоні конфлікту на Донбасі продовжують здійснювати заходи щодо укріплення своїх позицій, інженерного облаштування лінії оборони та вдосконалення системи вогню. Водночас триває процес відновлення боєздатності наших підрозділів і частин, повідомляє керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Уздовж межі кризового району підрозділи ЗС України, Національної гвардії та МВС обладнали понад 100 блокпостів та опорних пунктів. Особливу увагу приділяють зміцненню оборони в секторі "М" (район м. Маріуполя)", - написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю вранці.

Усюди відбуваються заходи з пошуку та знешкодження диверсійно-розвідувальних груп противника.

"У свою чергу російсько-терористичні війська продовжують обстріл позицій український військ", - зазначив Д.Тимчук.

Згідно з інформацією, чотири рази було обстріляно позиції на території аеропорту в Донецьку (один раз із БМ-21 "Град", один раз - із мінометів, двічі - зі ствольної артилерії);

Із мінометів також обстріляно блокпости в районі н. п. Малоорлівка та н. п. Піски Донецької області.

Зі стрілецької зброї обстріляно позиції біля н. п. Щастя (Луганська обл.) та н. п. Артема (Донецька обл.).

"За попередніми даними, за ніч втрат серед українських військовослужбовців не було", - наголосив Д.Тимчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти вночі атакували дронами Одеський район, постраждала людина, пошкоджені дитсадок і приватний будинок, 500 абонентів без світла

США вийдуть із групи, яка розслідує відповідальність за вторгнення в Україну

Під Києвом вночі збито 25 ворожих дронів, ще 12 локаційно втрачені, жертв та руйнувань немає – військова адміністрація

На фронтах за добу було 112 боєзіткнень, більше всього на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

Окупанти завдали по України 81 авіаудар за добу, ще 11 - по Курській області - Генштаб

ЗСУ вразили 6 місць скупчення окупантів та їх техніки за добу

Окупанти втратили за добу 1210 військових і 170 одиниць техніки

17 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп заявив, що говоритиме з Путіним у вівторок - ЗМІ

Ворожих ракетоносіїв у Чорному та Азовському морі нема, у Середземному РФ тримає три носія "Калібрів" - ВМС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА