Інтерфакс-Україна
18:41 15.09.2014

СБУ затримала трьох бойовиків-розвідників із "Оплоту"

1 хв читати
СБУ затримала трьох бойовиків-розвідників із "Оплоту"

Контррозвідка Служби безпеки України затримала поблизу міста Волноваха (Донецька обл.) трьох громадян України - бойовиків так званих "Військ спеціального призначення "Оплот", які здійснювали розвідку українських позицій.

Як повідомляє в понеділок прес-центр СБУ, бойовики "Оплоту" брали безпосередню участь у бойових діях проти українських військ, а також збирали і передавали терористам розвіддані про дислокацію, кількість та переміщення підрозділів сил АТО.

У затриманих вилучено вогнепальну зброю, боєприпаси, засоби спостереження, а також посвідчення "Оплоту".

Стосовно затриманих порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський вручив сертифікати на квартири воїнам зі званням Герой України та родинам загиблих героїв

Помер український режисер В’ячеслав Криштофович

Понад тисяча учасників взяли участь у зимовому забігу Spartan Winter 2025 - ГУР

Одна людина загинула, поранена 15-річна дитина через російські атаки дронами по Слов’янську - ДСНС

У Кременчуці водопостачання частково відновили, найскладніша ситуація з опаленням - мер

Росія за тиждень випустила по Україні понад 1600 ударних дронів, близько 1200 КАБів та майже 70 ракет різних типів – Зеленський

Окупанти завдали удару по цивільній інфраструктурі Сумської області, попередньо, без постраждалих - обладміністрація

Ситуація з електропостачанням у містах Кременчук та Горішні Плавні на Полтавщині після ворожої атаки залишається складною – обладміністрація

Окупанти обстріляли трьома КАБами село у Запорізькому районі, є руйнування, без постраждали- - обладміністрація

Спецпредставник США Келлог залишається оптимістом щодо перспектив врегулювання війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА