Інтерфакс-Україна
13:08 17.09.2014

У Донецьку внаслідок артобстрілу загинули двоє мирних громадян, троє дістали поранень - мерія

1 хв читати
У Донецьку внаслідок артобстрілу загинули двоє мирних громадян, троє дістали поранень - мерія

Станом на полудень середи в Донецьку внаслідок артобстрілу загинули двоє мирних жителів, осколкових поранення дістали троє людей, повідомляє Донецька міськрада.

"З ранку поблизу донецького аеропорту тривають запеклі бої. Унаслідок бойових дій знову сильно постраждала інфраструктура і жителі Київського району. На місцях потрапляння виникли пожежі, ліквідацією яких займалися наряди МНС України в Донецькій області. Вибуховою хвилею вибито частину вікон у будинках", - повідомляє прес-служба Донецької мерії в середу.

У приватному секторі горять кілька будинків, куди пожежні наряди не можуть потрапити через безперервні обстріли.

Наслідком масованого артилерійського обстрілу північної частини Київського району стало пошкодження газових трубопроводів. Аварійними бригадами "Донецькміськгазу" були локалізовані аварії на вуличних і магістральних газопроводах за такими адресами: вул. Буслаєва 20, Собінова 153, Арістова 2, Мічурінська 13, Стратонавтів 42 (приватний сектор), провулок. Київський 52, 54 (багатоквартирні будинки).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пошкоджено офіс IT-компанії N-iX у Львові

Кількість постраждалих у Златополі Харківської області зросла до 10 людей - прокуратура

Очільники Мінспорту, Мінфіну, МОЗу, МВС та Мінветеранів залишаться на посадах, стверджує Железняк

Російський БпЛА поцілив по котельні у Златополі - мер

Міндовкілля: Кабмін затвердив переліки критичних і стратегічних мінералів та ділянок надр для користування на умовах конкурсів УРП та аукціонів

Зеленський запропонував Юлії Свириденко очолити уряд України

Кабмін призначив брата ексголови Рахункової палати Пацкана заступником голови Держслужби України у справах дітей

Зеленський та Келлог обговорили питання посилення ППО, спільне виробництво та закупівлю зброї, нові санкції проти РФ

Через удар ворожого БпЛА по Харкову пошкоджено зупинку громадського транспорту, без постраждалих

Кабмін перерозподілив 106 млн грн видатків із санаторного лікування на навчання медиків та спецдопомогу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА