Інтерфакс-Україна
10:58 19.09.2014

Харківській області додатково необхідно 52 млн грн у зв'язку з перебуванням у регіоні переселенців - голова облради

1 хв читати
Харківській області додатково необхідно 52 млн грн у зв'язку з перебуванням у регіоні переселенців - голова облради

Харківській області додатково необхідно 52 млн грн до кінця року у зв'язку з перебуванням у регіоні вимушених переселенців з Донбасу, повідомив голова Харківської облради Сергій Чернов.

"Додаткове навантаження на бюджет області дуже великий... У цьому році в області в дитсадки і школи пішли додатково 7,5 тисяч дітей, відповідно, навантаження на бюджет системи освіти збільшився на 25 млн грн. На медицину виділено додаткових 30 млн грн, на інтернатні установи - 1,5 млн грн. Загалом до кінця року знадобиться додаткових 52 млн грн. В області цих грошей немає", - цитує С.Чернова прес-служба Харківської облради.

Він зазначив, що більша частина додатково необхідних коштів - адресна допомога, яка була передбачена в держбюджеті й їх лише потрібно перенаправити на Харківську область.

25 вересня на пленарному засіданні обласна рада розглядатиме відповідне звернення до центральних органів влади.

За даними облради, в Харківській області офіційно зареєстровано понад 100 тисяч вимушених переселенців. Близько 76 тис. осіб звернулися до органів влади за різними видами допомоги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

САП підтвердила внесення повної застави за ексголову Хмельницької МСЕК Крупу

Албанія стала першою країною у світі, де з'явився ШІ-міністр

Житель Успенівки Запорізької області загинув після російського авіабомбардування

Помер 1 з 5 постраждалих внаслідок атаки ворожим дроном цивільного авто в Благодатівці Куп'янского району

Генштаби збройних сил Польщі та України поглиблюють співпрацю, зокрема у боротьбі з безпілотниками

Просування окупантів на початку тижня майже зупинилося

Київ виділив ще 4 млрд грн на підтримку ЗСУ, всупереч вилученню 8 млрд з бюджету міста - мер

Австрійська влада просить з'ясувати обставини затримання оператора мовника ORF в Україні – ЗМІ

У Черкасах працівника ТЦК двічі вдарили сокирою під час перевірки документів

Польща розгортає близько 40 тисяч військових на кордонах з РФ та Білоруссю - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА