Інтерфакс-Україна
11:19 24.09.2014

Українську льотчицю Савченко етапували із СІЗО Воронежа, адвокати не знають її місцепербування

1 хв читати
Українську льотчицю Савченко етапували із СІЗО Воронежа, адвокати не знають її місцепербування

Українську льотчицю Надія Савченко, яка перебуває під арештом у Росії, етаповано з воронезького СІЗО, де вона перебувала досі, повідомив її адвокат Марк Фейгін.

"Надію Савченко етапували з воронезького СІЗО-3. Це стало відомо тільки сьогодні вранці", - повідомив "Інтерфакс" М.Фейгін у середу.

Адвокат не уточнив, куди саме відправили Н.Савченко.

Тим часом у мікроблозі в мережі Twitter М.Фейгін написав: "Савченко, за словами адміністрації СІЗО, вивезли в понеділок. Про її місцеперебування нічого не відомо. Ми очікуємо від слідства офіційного повідомлення про те, де перебуває Надія Савченко".

Інший адвокат льотчиці Микола Полозов ‏також поінформував про те, що місцеперебування Н.Савченко нині невідоме. "У СІЗО-3 Надію Савченко я не виявив. В адміністрації повідомили, що її етапували 22.09, але не кажуть, куди. Починаємо шукати", - написав він у мікроблозі в мережі Twitter.

Раніше повідомлялося, що Н.Савченко можуть перевести до Москви для проведення психолого-психіатричної експертизи в стаціонарних умовах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров зустрівся у США з представниками найбільших американських оборонних компаній

Перша черга проєктів Американсько-українського інвестфонду вже формується - Свириденко

Велика Британія скликала "Рамштайн", щоб посилити реагування на агресію Путіна в Україні та вторгнення в Європу

ДТЕК обіцяє повернути світло всьому Києву в найближчі години

Бессент: ми прагнемо співпрацювати з партнерами по G7, щоб посилити тиск на Росію

ЄБРР готує додаткові EUR500 млн для термінових закупівель газу "Нафтогазом" – Kyiv Post

Трамп заявив, що предметом обговорення під час зустрічі з Зеленським в п'ятницю буде надання ракет Tomahawk

Свириденко й Домбровскіс обговорили фінансову підтримку України й імплементацію нового механізму репараційних позик

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Українська делегація на щорічному фінансовому тижні МВФ обговорює енергетику та розвиток співпраці зі США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА