Інтерфакс-Україна
13:45 26.09.2014

Віце-прем'єр Гройсман: Ціна на газ для населення не підвищуватиметься

1 хв читати
Віце-прем'єр Гройсман: Ціна на газ для населення не підвищуватиметься

Ціну на газ для населення збільшено не буде, заявив віце-прем'єр - міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Володимир Гройсман.

"Ціна на газ для населення підвищуватися не буде. Я не бачу такої можливості на сьогодні ", - сказав він журналістам у п'ятницю в Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Запорізькі поліцейські повідомили про підозру депутатці з тимчасово окупованої Василівки

ЄК виділить EUR295,5 млн на продовження проекту Rail Baltica

Необхідно усунути правову колізію стосовно пайових внесків для будівництв, розпочатих у 2021р

Окупанти просунулися у Кам'янському, Зірці, біля Андріївки, Багатиря, Неліпівки та Синьківки – DeepState

Зеленський вручив 11-річному данському волонтеру відзнаку "Майбутнє України"

З початку 2025 р. ЄС виділив додаткові EUR24 млрд на військову підтримку – Кошта

Прем'єрка Данії: Сподіваємося, що США продовжать підтримувати Україну, але якщо будуть "прогалини", маємо бути готові їх заповнити

Потрібно чинити тиск на Путіна, перегріта військова економіка Росії доходить до своїх меж - фон дер Ляєн

Україна буде готова до відкриття інших кластерів про переговори щодо вступу в ЄС пізніше цього року – Зеленський

Зеленський про розмову Трампа та Путіна: Не впевнений, що у них є багато спільних тем для обговорення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА