Інтерфакс-Україна
11:12 28.09.2014

Унаслідок нічних обстрілів у двох районах Донецька пошкоджено житлові будинки та інфраструктуру - міськрада

1 хв читати
Унаслідок нічних обстрілів у двох районах Донецька пошкоджено житлові будинки та інфраструктуру - міськрада

Унаслідок нічних обстрілів незаконними збройними формуваннями житлових районів Донецька у двох районах пошкоджені будинки та інфраструктура, повідомляють у міськраді.

"Ніч із 27 на 28 вересня минула вкрай напружено - відбулися обстріли Куйбишівського та Київського районів Донецька. Унаслідок попадання снарядів повністю знищено будинок №13 на вулиці Економічній, пошкоджено приватний житловий будинок №60 на вулиці Миргородська, літню кухню у дворі будинку №34 на вулиці Енгельса, а також фабрику меблів "Гранд", розташовану за адресою Економічна, 14. Крім того, пошкоджено будівлю Київської районної в місті Донецьку ради. Вибуховою хвилею вибито вікна, снаряд, що не розірвався, пробив дах і застряг у перекритті четвертого поверху. На місці нині працюють сапери і бригада ДСНС ", - йдеться в повідомленні.

У міськраді зазначили, що станом на 10.00 неділі в Донецьку неспокійно. Звуки залпів і вибухи чути в центральних районах міста.

"Комунальні служби та громадський транспорт працюють у штатному режимі. Змінено маршрут слідування трамвая №1. Рухомий склад ходить тільки до зупинки "Планетарій" (район ТЦ "Донецьк Сіті"), оскільки після артобстрілу пошкоджено опори і ділянку колії в районі вулиці Економічної", - наголосили в міськраді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп і Стармер обговорили торгівлю, війну в Україні та безпеку на Близькому Сході

Консервативна партія Канади передасть Україні заморожені російські активи на суму $22 млрд

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА