Інтерфакс-Україна
14:25 29.09.2014

Бойовики й далі обстрілюють сили АТО, двічі намагалися взяти штурмом Донецький аеропорт - РНБО

2 хв читати
Бойовики й далі обстрілюють сили АТО, двічі намагалися взяти штурмом Донецький аеропорт - РНБО

У РНБО України зазначають, що бойовики й далі порушують режим припинення вогню в зоні проведення антитерористичної операції.

"Попри режим припинення вогню, на території Луганської та Донецької областей триває обстріл позицій сил АТО з боку терористів і російських найманців", - заявив спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко на брифінгу в Києві в понеділок.

Він зазначив, що в неділю після мінометного обстрілу незаконні збройні формування вкотре спробували взяти штурмом Донецький аеропорт.

Протягом доби українські військові відбили два потужних штурми.

А.Лисенко також розповів, що під час вечірньої атаки прямим попаданням з танка було підбито український бронетранспортер з екіпажем і десантом.

За його словами, в результаті інтенсивного бою українські десантники зазнали втрат, але при цьому відкинули ворога і знищили танк, який підбив БТР.

"Загалом за добу зафіксовано знищення трьох ворожих танків, двох самохідних установок "Тюльпан", одни мінометний розрахунок і близько 50 бойовиків", - наголосив А.Лисенко.

Крім того, він зазначив, що бойовики двічі за добу атакували опорні пункти сил АТО поблизу Дебальцевого та села Трудівського в Мар’їнскьому районі.

А.Лисенко нагадав, що триває робота тристороннього робочого спільного центру контролю й координації питання припинення вогню.

"За найбільш критичними напрямками створено спільні аналітичні групи. Зокрема створено групу ракетних військ і артилерії, групу протиракетного озброєння. До нього увійшли 56 українських офіцерів, які вже сьогодні прибудуть на місця моніторингу, позначені прапором ОБСЄ", - заявив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА