Інтерфакс-Україна
20:30 30.09.2014

Польща готова сприяти Україні в підвищенні її боєздатності - польський сенатор Кліх

1 хв читати
Польща готова сприяти Україні в підвищенні її боєздатності - польський сенатор Кліх

Київ. 30 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 30 вересня зустрівся з польським сенатором Богданом Кліхом, повідомляє прес-служба МЗС України.

"Сенатор Богдан Кліх засвідчив готовність сприяти Україні в підвищенні її боєздатності та надавати експертну допомогу з реформування безпеки сектора", - йдеться в повідомленні українського зовнішньополітичного відомства.

Міністр наголосив на високому рівні українсько-польського діалогу й подякував за підтримку Польщею територіальної цілісності та суверенітету України.

Сторони висловили задоволення щодо підписання угоди про створення українсько-польсько-литовської військової бригади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє цивільних постраждали внаслідок нічної атаки ворога на Запоріжжя - ОВА

Постпред США при НАТО: ми намагаємося зрозуміти до чого максимально готова Росія

Трамп обговорив з Токаєвим війну в Україні і збирається запросити Казахстан та Узбекистан на саміт G20 в 2026 році

Держадепартамент США збирається заборонити в'їзд в країну особам, яких вважає відповідальними за цензурування американських онлайн-платформ в Європі - Рубіо

Правила єдині для всіх – Нацбанк прокоментував рішення Revolut закрити рахунки клієнтам в Україні

Німецьку ультраправу партію AfD звинувачують у збиранні інформації для Кремля - ЗМІ

Сибіга скоординував із австралійською колегою подальші кроки для подальшого зміцнення оборонних спроможностей України

МЗС України назвало Почесних амбасадорів України 2025

Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА