Інтерфакс-Україна
11:08 06.10.2014

Рятувальники ДСНС доправили 45 тонн гуманітарної допомоги жителям Луганської області

1 хв читати
Рятувальники ДСНС доправили 45 тонн гуманітарної допомоги жителям Луганської області

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій доправили до Сєверодонецька (Луганська обл.) понад 45 тонн гуманітарної допомоги для населення.

Як повідомляє в понеділок прес-служба ДСНС, три вантажівки з продуктами харчування (консерви, печиво, кава, чай, згущене молоко), медичними засобами, електрогенераторами, дитячими ковдрами й постільною білизною прибули до Сєверодонецька, де гуманітарну допомогу передали до Луганської облдержадміністрації для розподілу серед населення.

"Ця допомога є першим траншем від рятувальників, її придбали на кошти, виділені урядом для забезпечення основних потреб людей", - зазначено в повідомленні.

Вантажівки з продуктами харчування і речами першої необхідності зібрали рятувальники в Полтаві (дві вантажівки) й Києві (одна вантажівка).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

3 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців - Генштаб

Лев XIV вважає, що Італія могла б стати посередником у переговорах України, США й РФ і Ватикан

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА