Інтерфакс-Україна
18:18 09.10.2014

Україна не має наміру обговорювати заміщення електроенергії з Росії до Криму - Продан

1 хв читати
Україна не має наміру обговорювати заміщення електроенергії з Росії до Криму - Продан

Україна не має наміру обговорювати можливість заміщення постачання української електроенергії до Криму шляхом її отримання з Росії, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан.

"Росія вважає Крим своєю територією, але ми не вважаємо Крим російською територією і ніколи не вважатимемо. Тому про жодні заміщення не може йтися", - сказав міністр на прес-конференції в четвер.

Він також уточнив, що Крим на сьогодні працює з обмеженням до 50% постачань від потреб півострова.

Як повідомив раніше міністр палива та енергетики Республіки Крим Сергій Єгоров, Росія пропонує Україні постачати електроенергію, однією з умов постачання є скасування обмежень електропостачання Криму.

"Є така пропозиція. Це частина комплексних переговорів, які зачіпають і газову тематику, й інші питання енергетичного спектра", - сказав С.Єгоров журналістам в Ялті 8 жовтня.

За його словами, відповідну пропозицію було зроблено під час переговорів між міністрами енергетики Росії Олександром Новаком та його українським колегою Ю.Проданом.

Крим залежить від постачання електроенергії з України, оскільки наразі не має достатнього обсягу власної генерації. Організацію постачання електроенергії до Криму з України здійснює ВАТ "Інтер РАТ". Україна повідомила про можливі проблеми з постачанням електроенергії до Криму у зв'язку з проблемами її виробництва через нестачу вугілля.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Держетнополітики Єленський: Україна працює над переходом до моделі державно-церковного партнерства

Село Січневе на Дніпропетровщині звільнено від російських окупантів – 141 ОМБ

У ЄС пропонують запровадити обмеження проти фірм, які видають документи про національну приналежність танкерів

Після капітального ремонту відкрили хірургічне відділення Київської міської клінічної лікарні № 8 - Кличко

Латвія заборонить нерегулярне автобусне сполучення з Білоруссю та Росією

В Данії можуть організувати демонстраційний хаб, де будуть представлені українські безпекові рішення - Шмигаль

Україна отримає від Естонії понад 150 наземних безпілотних платформ THeMIS

Глава МВС: тільки за вересень нацгвардійці поповнили обмінний фонд 28 полоненими російськими військовими

Самп'єрто: звільнення українських співробітників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ залишається пріоритетом

Миколаїв вперше з 2022 року з централізованим постачанням прісної води - Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА