17:19 15.10.2014

Військовослужбовець Нацгвардії постане перед судом за державну зраду - прокуратура

1 хв читати
Військовослужбовець Нацгвардії постане перед судом за державну зраду - прокуратура

За передачу конфіденційної інформації представникам спецслужб Російської Федерації військовослужбовець підрозділу Національної гвардії України з м. Чернігова постане перед судом, повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

"Закінчено досудове розслідування в кримінальному провадженні щодо військовослужбовця підрозділу Національної гвардії з м. Чернігова, який свідомо надав через один із російських сайтів інформацію про солдатів і офіцерів своєї частини, зокрема тих, які перебували в зоні проведення антитерористичної операції, представникам спецслужб РФ", - ідеться в повідомленні, оприлюдненому в середу.

У прокуратурі поінформували, що зазначений військовослужбовець передавав відомості про кількісний склад частини, контактні дані й домашні адреси військовослужбовців, плани оборони території військових містечок, позивні, радіочастоти, бойові розрахунки полку, його документацію.

"Такі дії військовослужбовця кваліфікуються як державна зрада (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України). 14 жовтня обвинувальний акт за кримінальним провадженням спрямовано до суду", - зазначили в прокуратурі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться 11 березня

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА