Інтерфакс-Україна
16:42 16.10.2014

Серед затриманих за сутички під ВР є син кандидата в депутати від "Свободи" - Аваков

1 хв читати
Серед затриманих за сутички під ВР є син кандидата в депутати від "Свободи" - Аваков

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що серед затриманих у зв'язку із зіткненнями під Верховною Радою 14 жовтня є син кандидата в депутати від партії "Свобода".

На прес-конференції в Києві в четвер міністр зазначив, що 16 жовтня було затримано ще двох, і один з них "син кандидата від партії" Свобода "у 65 окрузі".

За словами А.Авакова, це якийсь громадянин на прізвище Захарчук.

Згідно з інформацією Центрвиборчкому, на окрузі № 65 (Житомирська область) серед кандидатів є член ВО "Свобода" Олександр Захарчук. Він балотується як самовисуванець.

Розповідаючи про дванадцатьох заарештованих за події під парламентом, глава МВС запевнив, що стосовно всіх них зібрані докази.

"Усі, хто заарештований - щодо всіх є прямі докази", - сказав він, додавши, що зокрема йдеться про вилучені у них предметів, а також фото та відеодокументів.

Відповідаючи на запитання про те, чи має відношення до подій під парламентом лідер "Братства" Дмитро Корчинський, А.Аваков повідомив, що Д.Корчинський під час зіткнення перебував не під парламентом у Києві, а в Маріуполі.

Міністр уточнив, що до нього конкретно у правоохоронців претензій немає, однак додав: "Дійсно, частину людей з "Братства" помітили під час зіткнень".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Мінкультури назвали лист дієвців культури і активістів із звинуваченнями частиною інформкампанії проти відомства

На Алеї захисників у Києві відкрили памʼятний знак ССО – КМВА

Сенатор Грем до росіян: Війна Путіна робить Росію не великою, а державою-ізгоєм

Кількість користувачів "бібліотеки комплектувальних" для виробників ОПК перевищила 150 – Сметанін

Чернишов про захист для українців у ЄС: Він має зберігатися до настання миру, але не може тривати вічно

Посол США обговорила з Радою директорів Американської торгової палати в Україні повоєнне відновлення

Зеленський: Працюємо над забезпеченням можливості вигідної роботи з партнерами для інвестицій в Україну

Україна готує нові домовленості з європейськими партнерами для інвестицій у українське виробництво зброї

Заступники голови ОП обговорили з делегацією США мирні ініціативи та угоду про фонд відбудови

Порошенко передав українським військовим на Сумщині дрони та техніку для оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА