Інтерфакс-Україна
16:50 16.10.2014

Уряд звільнив голову Держсільгоспінспекції Поєдинка

1 хв читати
Уряд звільнив голову Держсільгоспінспекції Поєдинка

Кабінет Міністрів України звільнив голову Державної сільськогосподарської інспекції Миколи Поєдинка.

Як повідомляється на сайті уряду, М.Поєдинка звільнено за власним бажанням напередодні вступу в силу закону "Про очищення влади", під дію якого чиновник підпадає.

М.Поєдинка призначено головою Держсільгоспінспекції 25 березня поточного року. До цього обіймав посаду першого заступника голови Держінспеції з контролю за цінами.

Як повідомлялося, уряд України звільняє 39 чиновників вищої категорії в рамках дії закону про люстрацію.

У списку керівних співробітників центральних органів виконавчої влади, які звільнилися за власним бажанням ще до вступу в силу цього закону, також перший заступник голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України Олександр Кравчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Подача теплоносія відновлена у 4 тис з 6 тис київських багатоповерхівок, тепло у квартирах буде пізніше – віцепрем'єр

Петиція про зупинку метро в Києві о 9:00 під час хвилини мовчання не набрала необхідних для розгляду голосів

Окупанти обстріляли 12 населених пунктів в Сумській області за добу, без постраждалих

Військові підрозділи отримали 225 тисяч засобів ураження за 5 місяців роботи DOT‑Chain Defence – Шмигаль

Робота тролейбусів повністю відновлена на лівому березі Києва – КМДА

Жертвами протестів в Ірані стали вже 50 мітингарів та 14 правоохоронців – правозахисники

Сили безпілотних систем уразили за добу 913 ворожих цілей

Захисники України в ніч на 10 січня знищили або подавили 94 зі 122 засобів повітряного нападу росіян

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Троє людей постраждали внаслідок нічної масованої атаки БпЛА ворога у Дніпропетровській області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА