Інтерфакс-Україна
12:08 17.10.2014

Газове питання обговорюватимуть під час зустрічей в Мілані - Продан

1 хв читати
Газове питання обговорюватимуть під час зустрічей в Мілані - Продан

На переговорах у Мілані обговорюватимуть газове питання, повідомив журналістам міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан.

"Тема газу, звичайно ж, буде певним чином обговорюватися під час переговорів на сьогоднішніх зустрічах", - повідомив він журналістам у Мілані. Глава міністерства перебуває там у складі делегації на чолі з президентом України.

Міністр також не виключив, що в п'ятницю може відбутися його зустріч з міністром енергетики РФ Олександром Новаком.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо шестеро загиблих і кілька десятків поранених під час протестів у Ірані – ЗМІ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА