Інтерфакс-Україна
14:22 17.10.2014

У МВС створено робочі групи та оперативні штаби для реагування на порушення виборчого законодавства

1 хв читати
У МВС створено робочі групи та оперативні штаби для реагування на порушення виборчого законодавства

У МВС створено робочі групи та оперативні штаби для реагування на порушення виборчого законодавства, повідомляє прес-служба відомства в п'ятницю.

Згідно з інформацією, про це було заявлено на спільній нараді представників Генпрокуратури, СБУ та МВС.

"Для більш ефективної роботи в МВС створені спеціальні робочі групи та оперативні штаби, що працюватимуть у цілодобовому режимі, і реагуватимуть на будь-які порушення виборчого процесу. Також у Міністерстві розроблено план для голосування бійців у зоні проведення АТО", - йдеться в повідомленні.

Прес-служба також зазначає, що глава МВС Арсен Аваков високо оцінив взаємодію силових структур на позачергових президентських виборах.

"Тепер наша основна задача - забезпечити потрібний рівень проведення виборчого процесу .... Робота силових структур на місцях має бути чіткою і узгодженої, для того, щоб усім випадкам підкупу виборців і спробам маніпуляцій виборчою документацією жорстко перешкоджали. На кожен факт порушення виборчого процесу необхідно реагувати жорстко і предметно", - зазначив він.

Позачергові парламентські вибори в Україні заплановані на 26 жовтня 2014 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна у грудні оголосить концесійний конкурс щодо контейнерного терміналу в порту "Чорноморськ"

У листопаді в Україні загинули щонайменше 226 цивільних осіб і 952 отримали поранення - ООН

Зеленський 15 грудня прибуде з візитом до Берліна - ЗМІ

Україна отримала посаду заступника голови Бюро комітету ЮНЕСКО з нематеріальної спадщини - віцепрем’єрка

У Миколаєві розслідують факти неналежного харчування школярів

Профільна асоціація закликає відмовитися від наджорстких лімітів для гравців та зберегти легальний гральний ринок

Ворожий літак і дві РЛС окупантів знищені в окупованому Криму - ГУР

Зеленський побував на куп'янському напрямку фронту, де ЗСУ "досягають результати для України"

"Слуга народу" проведе з'їзд 17 грудня - джерело

Шмигаль: Україна потребує інтеграції в безпекову систему Європи і готова ділитися інноваціями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА