Інтерфакс-Україна
13:02 20.10.2014

Військові склади в Харкові було обстріляно з гранатомета, відкрито справу за статтею "диверсія" - прокуратура

1 хв читати
Військові склади в Харкові було обстріляно з гранатомета, відкрито справу за статтею "диверсія" - прокуратура

Обстріл із гранатомета складів військової частини в Харкові розслідують за ст. 113 (диверсія) КК України.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області, увечері 19 жовтня невідомий двічі вистрілив із РПГ по складах із паливно-мастильними матеріалами військової частини. В результаті обстрілу ніхто не постраждав. Займання складів і руйнування будівель не сталося.

"Прокуратура Харківської області процесуально керує розслідуванням за фактами вистрілів із гранатомета по складах військової частини. Розслідування проводить УСБУ в області за ст. 113 (диверсія) КК України", - йдеться в повідомленні прес-служби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

Росія випустила близько 1300 ударних дронів, майже 1200 КАБ та 9 ракет по Україні цього тижня - Зеленський

Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція

Росіяни перетнули кордон та вивезли понад 50 цивільних з села Грабовське на Сумщині - ЗСУ

Росія минулої доби атакувала транспортну, портову та промислову інфраструктуру Одещини — ОВА

З 1 червня 2025 року з прифронтових територій України евакуйовано майже 147 тис. осіб - Мінрозвитку

Очільник ОВА: Заклади охорони здоров’я півдня Одещини працюють у штатному режимі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА