Інтерфакс-Україна
14:52 20.10.2014

Бойовики на сході України борються між собою за владу, дезінформують місцеве населення - РНБО

1 хв читати
Бойовики на сході України борються між собою за владу, дезінформують місцеве населення - РНБО

У РНБО України наголошують, що бойовики й далі борються за владу й переділ сфер впливу на контрольованих територіях у Донецькій та Луганській областях.

"За наявними даними, між незаконним збройним формуванням "Восток", російськими козаками і бойовиками незаконного збройного формування "Оплот" тривають збройні зіткнення", - заявив спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко на брифінгу у Києві в понеділок.

Він повідомив, що в тимчасово підконтрольних насалених пунктах Луганської області бойовики постійно грабують торгові точки, а відсутність централізованої доставки товарів і брак грошей у населення призвели до неконтрольованого зростання цін на продовольчі товари.

А.Лисенко також зазначив, що з боку бойовиків посилився інформаційно-психологічний тиск на жителів тимчасово окупованих територій з метою дискредитації силових структур України і перешкоджання їхнім діям.

Зокрема, в населеному пункті Талаковка Донецької області виявлено анонімні листівки із закликами до місцевих жителів блокувати пересування Збройних сил України і вимогами до українських військових залишити територію Новоазовського району.

"Терористи бачать, що наші війська надійно тримають оборону, тому намагаються розхитати ситуацію за допомогою місцевих жителів. Закликаємо людей не вірити брехні і та спекуляціям провокаторів і повідомляти про такі випадки на гарячу лінію Служби безпеки України за телефоном 0-800-501-482", - закликав спікер інформцентру РНБО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Макрон підсумували засідання Коаліції охочих на двосторонній зустрічі

Зеленський і Стармер провели розмову під час відвідання Софійського собору

Речник Путіна заявляє про "свою позицію" РФ щодо припинення вогню у відповідь на пропозиції України, США і Коаліції охочих

Зеленський, Макрон і Стармер провели спільну прогулянку Києвом після засідання коаліції охочих

Спецпосланець Віткофф має передати Путіну 22 пропозиції від України й партнерів

НБУ розширив дію обмежень на розрахунки валютними картками за кордоном

Туреччина на Коаліції охочих висловила готовніть брати участь у моніторингу припинення вогню – ЗМІ

Зеленський: Україна готова до зустрічей і перемовин у будь-якому форматі

Велика Британія надасть Україні 5 додаткових систем ППО Raven – ЗМІ

Дії висланого з Угорщини українського дипломата були визнані серйозною загрозою суверенітету країни, заявили в уряді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА