Інтерфакс-Україна
14:48 23.10.2014

Перше судно з вугіллям із ПАР прибуло до Іллічівського порту вранці

1 хв читати

Перше судно з вугіллям із Південноафриканської республіки пришвартувалося в Іллічівському морському торговому порту (Одеська обл.) близько 9:00 23 жовтня, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Міністерстві інфраструктури України.

Раніше зазначене судно з 85 тис. тонн вугілля на борту очікували в порту 16-20 жовтня, а щомісяця до України має надходити 250 тис. тонн цього палива згідно з угодою про постачання з компанією Steel Mont Trading Ltd 1 млн тонн південноафриканського вугілля антрацитової групи.

Загалом державні та приватні підприємства країни підписали угоди про постачання 5,6 млн тонн імпортного вугілля до кінця 2015 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України засудило удари РФ по підстанціях, важливих для електроживлення АЕС, і закликало до санкцій

Канада прискорює виплати фінансової допомоги для відновлення української енергетичної інфраструктури

Трамп заявив, що поки не задовольнив прохання Орбана про виключення Угорщини з санкцій щодо поставок нафти РФ

Європол підтвердив свою участь у спецоперації, в ході якої було викрито 654 бійці "Вагнера" і "Редута"

Зеленський провів нараду щодо зовнішньополітичної роботи на наступний тиждень

Раді пропонують ухвалити закон про відстрочку від мобілізації військовослужбовцям, які рік служили по контракту "18-25" - нардеп

Кількість евакуйованих з прифронтових територій за тиждень становить 3,5 тис. осіб

Пентагон схвалив передачу Україні ракет Tomahawk, залишивши остаточне рішення за Трампом

Болгарія обмежила експорт палива до країн ЄС

Парламент Молдови затвердив Мунтяну на посаду прем'єр-міністра

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА