Інтерфакс-Україна
11:32 29.10.2014

Атак на Маріуполь не було - штаб АТО

1 хв читати
Атак на Маріуполь не було - штаб АТО

Ніч на периметрі оборони Маріуполя минула спокійно, атак противника не було, вранці над позиціями українських військових було помічено безпілотні літальні об'єкти, які було знищено зенітними установками ЗУ 23, повідомляє штаб АТО.

"О 8:30 у районі н. п. Водяне, на території, тимчасово підконтрольній "ДНР", поновилася стрільба зі стрілецької та важкої зброї. Стрільба здійснювалася всередині цієї території, не по позиціях українських військових", - повідомляє штаб АТО в середу.

Штаб АТО повідомляє, що військова розвідка сектора "М" не відзначає переміщення великих груп живої сили та техніки противника у напрямку Маріуполя. "Інформація, поширювана інтернет-ресурсами, про атаку на Маріуполь, не відповідає дійсності. Небезпеки нападу на Маріуполь немає", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА