Інтерфакс-Україна
15:03 30.10.2014

"Свободі" пообіцяли в ЦВК чітку звірку даних від партії з оригіналами протоколів окружкомів

2 хв читати
"Свободі" пообіцяли в ЦВК чітку звірку даних від партії з оригіналами протоколів окружкомів

Представникам ВО "Свобода" у Центральній виборчій комісії пообіцяли ретельно звірити дані наданих ними примірників протоколів з оригіналами протоколів окружних комісій.

"Ми домовилися з головою ЦВК Михайлом Охендовским про те, що до встановлення результатів виборів, до 10 листопада, всі протоколи, які подасть ВО "Свобода" у ЦВК, будуть звірені з протоколами окружних комісій з мокрими печатками, які надійдуть до ЦВК", - повідомив журналістам заступник голови ВО "Свобода", народний депутат Юрій Сиротюк.

За його словами, у випадку розбіжності даних протоколів, які надасть ВО "Свобода", за даними оригіналів протоколів окружкомів з мокрими печатками, ЦВК або відправить такі протоколи на уточнення, або ухвалить рішення про перерахунок голосів.

Керівник юридичного управління ВО "Свобода", народний депутат Олег Бондарчук повідомив, що основним порушенням, на думку політсили, була завищена явка в Донецькій і Луганській областях.

Ю.Сиротюк наголосив, що згідно з даними екзитполів, "Свобода" отримала на виборах від 5,8% до 6,3% голосів за партійними списками, при цьому "Опозиційний блок" отримав значно меншу кількість голосів, ніж за даними електронної обробки голосів.

За його словами, це відбулося за рахунок завищеної явки в східних областях, через що результат "Опозиційного блоку" збільшився, а "Свободи" - "автоматично розмився".

Ю.Сиротюк також стверджує, що згідно з даними протоколів, які є в розпорядженні ВО "Свобода", ця партія набирає більшу кількість голосів в абсолютних показниках, тобто в кількості виборців, ніж показує сайт ЦВК.

Водночас, за його словами, ВО "Свобода" має протоколи не всіх окружкомів, і просить партнерів із Майдану допомогти їм у цьому питанні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент доручив уряду до 15 листопада представити деталі пакету програм зимової підтримки

Протягом жовтня Сили оборони знищили 11269 повітряних цілей – ПС ЗСУ

Ворог окупував Новогригорівку Запорізької області, просунувся поруч та під Покровськом - DeepState

Окупанти за жовтень зайняли 267 кв км території України, як і у вересні – DeepState

Голова Світового пласту та засновник першої піцерії в Україні Спольський помер на 74 році життя

У Покровську тривають стабілізаційні заходи за участю ГУР - джерела

Неділя з понеділком обіцяють бути в Україні теплими, з туманом та майже без опадів

Соціальна сфера підключена до опалення на понад 60% - Мінрозвитку

Польська громада Одеси в День всіх святих вшанувала розстріляних у 1937-41рр – міська влада

Київ та Дніпро скасовують дозвіл їздити швидше 50 км/год на певних дорогах з 1 листопада – МВС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА