Інтерфакс-Україна
11:34 04.11.2014

Бойовики обстріляли позиції українських військових у Донецькій області - Маріупольська міськрада

1 хв читати
Бойовики обстріляли позиції українських військових у Донецькій області - Маріупольська міськрада

У Донецькій області бойовики продовжують обстріл позицій Збройних сил України, повідомляє прес-служба Маріупольської міськради.

"Сьогодні, в 7-30 ранку, на захід від населеного пункту Павлопіль, бойовики здійснили обстріл з танків по позиціях українських збройних сил. Бойовики здійснюють обстріл житлових кварталів н.п.Павлопіль, використовуючи заборонені методи ведення бою, і розраховують на те, що вогонь у відповідь вогонь не буде відкритий", - наголошується в повідомленні у вівторок.

Крім того, о 9.00 бойовиками здійснили мінометний обстріл у бік позицій українських військових сил з населеного пункту Таврична.

В обох випадках ніхто не постраждав, бойова техніка ціла.

У міськраді також повідомили, що після 9 ранку і досі маріупольці чують звуки пострілів на східних околицях міста. "Це артилерія українських військових сил відпрацьовує бойові завдання", - наголосили в прес-службі.

"За минулу добу нападів на блокпости українських військових сил за периметром Маріуполя не було. Українська розвідка стежить за ситуацією. Переміщення живої сили і техніки противника в бік Маріуполя немає", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДОТ Міноборони вперше закуповує модульні бронежилети у розширеній комплектації

Рада оборони Харківської області розширила зону обов'язкової евакуації сімей із дітьми з Куп‘янського району

ООН про атаку Росії на гумконвой на Херсонщині: такі удари є абсолютно неприйнятними

Труханов планує оскаржити позбавлення громадянства в суді

Кількість жертв через обстріли Херсону збільшилась до трьох – обладміністрація

Об'єкти теплопостачання на початок жовтня усунули понад 60% виявлених порушень – Держенергонагляд

Перший віцепрем’єр Федоров обговорив з міністром оборони Нідерландів ефективність "лінії дронів"

Експосадовцю Військової академії Одеси повідомлено про підозру в 1,1 млн грн незаконних виплат

Кабмін збільшив до 6 місяців строки виплати компенсацій за працевлаштування переселенців на прифронтових територіях

Зеленський підписав укази про позбавлення громадянства мера Одеси Труханова, екснардепа Царьова та танцівника Полуніна – телемарафон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА