Інтерфакс-Україна
12:54 05.11.2014

Уряд продовжуватиме постачати газ та електроенергію на підконтрольні бойовикам території - Яценюк

1 хв читати
Уряд продовжуватиме постачати газ та електроенергію на підконтрольні бойовикам території - Яценюк

Уряд надалі постачатиме газ та електроенергію на території, що перебувають під контролем бойовиків, попри відсутність будь-якої оплати, заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні уряду в середу.

"Я хотів би висловити позицію уряду, свою позицію - ми про це дискутували. Там наші громадяни, і уряд не дасть цим людям замерзнути, тому що це призведе до гуманітарної катастрофи. Це наші території, це наші люди, з терористами розберемося окремо. Але на носі зима, і якщо зараз йти жорстко, то це буде жорстко насамперед стосовно наших громадян. Ми туди постачатимемо газ та електроенергію", - сказав він.

При цьому А.Яценюк зазначив, що коли буде відновлено контроль України над цими територіями, асигнування на дотації та пільги буде зменшено на вартість поставленої електроенергії та газу.

Як повідомлялося, за інформацією НАК "Нафтогаз України", без належного урахування та оплати на територіях, підконтрольних бойовикам, у вересні було спожито 27 млн куб. м газу, в жовтні близько 100 млн куб. м.

При цьому до кінця року туди може піти близько 1 млрд куб. м газу, що призведе до збитків "Нафтогазу" у розмірі 6-7 млрд грн. Технічно "Укртрансгаз" має можливості для обмеження газопостачання цих територій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА