Інтерфакс-Україна
18:44 13.11.2014

У Донецьку близько 100 приватних будинків залишилися без газу після артобстрілу - міськрада

1 хв читати
У Донецьку близько 100 приватних будинків залишилися без газу після артобстрілу - міськрада

У Петровському районі Донецька припинено газопостачання понад 100 будинкам приватного сектора, зазначено на сайті міськради у четвер удень.

"У результаті артобстрілу 12 листопада зафіксовано осколкові пошкодження розподільчих газопроводів на вул. Софії Перовської, 1, 2; Ромоданівській, 36; Войкова, 32, 67; Леваневського, 33. За адресою вул. Крюкова, 104 і 120 осколкові пошкодження газопроводу сталі причиною займання газу. Аварії локалізовано", - йдеться в повідомленні.

У четвер на аварійних ділянках фахівці комунальних підприємств проводили ремонтні роботи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Енергокомітет Ради підтримав кандидатуру Шмигаля на посаду першого віцепрем’єра-міністра енергетики

"АТБ" збільшило поставки товарів в магазини мережі у столиці

Віткофф і Кушнер планують найближчим часом відвідати Москву для зустрічі з Путіним – ЗМІ

Тимошенко ініціювала регулярну співпрацю з нардепами за неправомірну винагороду – антикорупційні органи

Від сьогодні хвилина мовчання оголошується для усього Офісу президента - радниця керівника ОП

Мінсоцполітики з партнерами презентували План гуманітарних потреб та реагування на 2026р для України

Мовний омбудсмен закликає Раду якнайшвидше підтримати проєкт постанови про посилення ролі української мови в утвердженні Української держави

До 9 років позбавлення волі засуджено ексректора Донецького медуніверситету - ВАКС

Тимошенко вручено підозру в спробі підкупу низки нардепів – САП

Відновлення доступу до Polymarket потребує отримання платформою ліцензії – PlayCity

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА