Інтерфакс-Україна
16:46 21.11.2014

В Україну прибудуть волонтери Корпусу миру - Байден

1 хв читати
В Україну прибудуть волонтери Корпусу миру - Байден

Протягом найближчих кількох місяців в Україну прибудуть волонтери з Корпусу миру, повідомив віце-президент США Джозеф Байден.

"Америка продовжує підтримувати Україну не лише у сфері бізнесу та уряду. У нас також є і особисті відносини - вони закладені в дружбі між нашими народами. Протягом наступних кількох місяців Корпус миру знову приїде в Україну, приїдуть волонтери", - сказав він під час спільної з президентом України Петром Порошенком прес-конференції в п'ятницю в Києві.

Віце-президент США наголосив, що "розвиток демократії - важка справа і потребує терпіння". "Що я можу гарантувати вам - це те, що доти, доки ви, пане президенте, і ваші колеги вірять у ваші зобов'язання щодо створення процвітаючого суспільства, ви не будете одинокі: США будуть із вами, будуть вашими партнерами та друзями", - заявив Дж.Байден.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про пакети допомоги з поставками Україні американської зброї: це буде хорошим прикладом для інших країн НАТО

Апеляційний суд визнав незаконним виділення землі під НВМК біля Мархалівки під Києвом – КЕКЦ

Окупанти намагаються закріпитися в Родинському, щоб захопити Покровськ та Мирноград - DeepState

Визнання Радою депортації українців з Польщі в 1944-1952рр не несе ризиків загострення міждержавних відносин – юрист

Заклик до РФ повернути українських дітей підписали 38 країн разом з Радою Європи та ЄС

Внесок Швеції на підтримку постачання американської зброї для України - $275 млн

Нацполіція попереджає про нові вибухові загрози: на ворожому дроні на Сумщині були міни ПТМ-3

Рютте вітає фінансові пакети від Данії, Норвегії та Швеції для допомоги з поставками Україні американської зброї

НАТО координуватиме постачання озброєння в Україну - ЗМІ

Норвегія, Швеція та Данія профінансують військовий пакет для України на 430 млн євро

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА