Інтерфакс-Україна
14:10 22.11.2014

Заарештовано колишнього голову департаменту закупівель Міноборони - прокуратура

2 хв читати

Головна військова прокуратура (ГВП) України заарештувала колишнього директора департаменту закупівель Міноборони.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) в рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом зловживання владою та службовим становищем посадовими особами Міноборони України, які входять до складу комітету з конкурсних торгів, колишньому директору департаменту закупівель Міноборони.

Слідчий відділ ГВП Генпрокуратури України встановив, що ця посадова особа в жовтні поточного року протиправно і незаконно сприяла тому, щоб тендер на поставку дизельного палива на потреби армії виграло підприємство з ознаками фіктивності. Сума договору на постачання дизпалива для потреб Міноборони України, зокрема сил АТО, становила 443 297 742 грн.

21 листопада цього року слідчим суддею Печерського суду м.Києва за клопотанням прокурора Головної військової прокуратури колишньому директору департаменту Міноборони обрано запобіжний захід – тримання під вартою, з одночасним визначенням застави у розмірі майже 16 млн грн. Арештований перебуває в слідчому ізоляторі м.Києва.

Генпрокуратура не називає імені арештованого.

ГВП у рамках досудового розслідування за фактом зловживання владою та службовим становищем посадовими особами Міноборони України (ч. 2 ст. 364 КК України) з метою виявлення і фіксації обставин скоєного кримінального злочину провела спільно з працівниками УБОЗ ГУ МВС України в Київській області обшуки за місцем роботи та проживання вищезазначених осіб, зокрема в одного із заступників Міністра оборони України.

Санкція статті КК передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.

Прокуратурі та УБОЗ вдалося запобігти заволодіння державних коштів на потреби сил АТО в особливо великих розмірах, інформує прес-служба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄБА закликає швидше допрацювати цифрові рішення для коректного відображення в "Дії" даних про військовозобов’язаних

Через масовану бомбову атаку Куп’янська поранено трьох мирних мешканців

Зеленський: зафіксовано більш ніж 183 тис. злочинів, пов'язаних з російською агресією

Кабмін виділить додаткові 1,5 млрд грн для завершення проєктів відбудови на Київщині з Фонду ліквідації наслідків агресії - Шмигаль

Кабмін виділив 5,2 млрд грн для відбудови та експлуатації доріг у фронтових та прифронтових регіонах - Шмигаль

Стефанішина до Єврокомісії: ми очікуємо, що рішення про відкриття першого переговорного Кластера буде ухвалене якнайшвидше

В Покровську лишається менше 2,4 тис жителів, у неділю поранені дві мешканки – міськадміністрація

УЗ відновила пасажирські сервіси на 90% після кібатаки - голова правління - голова правління

У Харкові рятувальники ліквідували масштабну пожежу на підприємстві, спровоковану масованою атакою ворожих БпЛА

Організатори кібератаки на "УЗ" не отримали персональних даних пасажирів та інформації про військові вантажі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА