Інтерфакс-Україна
12:06 24.11.2014

Протягом вихідних у Донецьку поранень дістали 12 людей - сайт міськради

1 хв читати
Протягом вихідних у Донецьку поранень дістали 12 людей - сайт міськради

Протягом минулих вихідних у Донецьку дістали осколкових поранень різного ступеня тяжкості 12 людей, повідомляється на сайті міськради в понеділок.

Крім того, ніч із 23 на 24 листопада в місті минула напружено, особливо для жителів Куйбишевсткого та Київського районів. "Усю ніч лунали потужні залпи та вибухи з важких гармат", - йдеться в повідомленні.

Унаслідок потрапляння снарядів пошкоджені три житлові будинки, також повністю згорів гараж.

У результаті масованих артобстрілів 23 листопада зафіксовані численні пошкодження газових мереж. Виникли пожежі на газопроводах високого та середнього тиску в районі кладовища поряд із вул. Великоновосілківською в Куйбишевському районі та в Путилівському гаю в Київському районі.

Станом на ранок понеділка в Донецьку відносно тихо, повідомлення про стрільбу в районах не надходять.

Системи життєзабезпечення міста працюють. Аварійні бригади комунальних підприємств продовжують роботи на пошкоджених мережах. На ранок 24 листопада знеструмлені 74 трансформаторні підстанції та 25 котельних міста. Кількість відключених від газопостачання абонентів перевищує рекордний показник - понад 5 тисяч. Дані уточнюють.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чернишов про захист для українців у ЄС: Він має зберігатися до настання миру, але не може тривати вічно

Посол США обговорила з Радою директорів Американської торгової палати в Україні повоєнне відновлення

Зеленський: Працюємо над забезпеченням можливості вигідної роботи з партнерами для інвестицій в Україну

Україна готує нові домовленості з європейськими партнерами для інвестицій у українське виробництво зброї

Заступники голови ОП обговорили з делегацією США мирні ініціативи та угоду про фонд відбудови

Порошенко передав українським військовим на Сумщині дрони та техніку для оборони

Дослідження афілійованості Київської митрополії УПЦ (МП) з забороненою організацією не завершене – заява ДЕСС

Окупанти не здатні зайти вглиб Сумської та Харківської областей, але ведуть пропаганду щодо ситуації в прикордонні

"Сталевий фронт" Ахметова передав захисникам Покровська техніку, дрони та обладнання на 74 млн грн

Сибіга вітає схвалення ПА НАТО декларації "Мир через силу в Україні"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА