Інтерфакс-Україна
13:25 26.11.2014

Фінансування Донецької залізниці не припинялося - "Укрзалізниця"

1 хв читати
Фінансування Донецької залізниці не припинялося - "Укрзалізниця"

Державне фінансування Донецької залізниці (ДЗ) не припинялося, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця").

"Ця інформація (щодо припинення фінансування ДЗ - ІФ) не відповідає дійсності. Фінансування не припинялося, особливо на тих територіях, які підконтрольні Україні", - зазначили в прес-службі.

Як повідомлялося з посиланням на голову Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля, в Луганській області припинили рух шість приміських дизель-поїздів у напрямках Сватове-Куп’янськ та Сватове-Венгерівка через відсутність палива внаслідок припинення державного фінансування Донецької залізниці.

"Забезпечити потяги пальним силами Сватівського моторвагонного депо неможливо, тому голова Луганської ОДА Г.Москаль звернувся до прем'єр-міністра Арсенія Яценюка та міністра інфраструктури Максима Бурбака з проханням особисто вплинути на ситуацію та вжити заходів для відновлення руху приміських дизель-поїздів", - повідомила прес-служба глави області в середу.

Також повідомлялося, що "Укрзалізниця" у виконання указу президента про введення в дію рішення РНБО від 4 листопада "Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях" підготувала пропозиції щодо припинення пасажирських перевезень у зоні АТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді пропонують адаптувати до європейських стандартів Цивільний кодекс у сфері приватного права

Сили оборони України просуваються на Добропільському напрямку - Сирський

Кабмін врегулював передачу навчальної зброї від військових частин до Центрів нацспротиву та для викладання "Захисту України"

Комендантську годину в Кривому Розі скорочено на годину, вона починатиметься опівночі - міськадміністрація

МЗС про візит африканських послів до Криму: Київ залишає за собою право на дії у відповідь на будь-які порушення суверенітету та цілісності

МКЧХ: доступ до місць утримання полонених не ідеальний з жодної зі сторін

Голова КМВА ініціює щоденне перекриття Хрещатика в Києві о 9:00 на час хвилини мовчання

Росіяни поранили літнього жителя Купʼянська – прокуратура

Жоден дрон, який залетів у Польщу в ніч на 10 вересня, не загрожував населенню, заявив Туск

Безпекова ситуація в Умані на святкуванні Рош га-Шана контрольована, грубих порушень правопорядку наразі немає - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА