Інтерфакс-Україна
12:29 30.11.2014

Надзвичайного посла України у Франції призначено постійним представником України при ЮНЕСКО - указ президента

1 хв читати
Надзвичайного посла України у Франції призначено постійним представником України при ЮНЕСКО - указ президента

Президент України Петро Порошенко призначив Надзвичайного і Повноважного посла України у Франції Олега Шамшура постійним представником України при ЮНЕСКО.

"Призначити Надзвичайного і Повноважного посла України у Французькій Республіці Шамшура Олега Владиславовича постійним представником України при ЮНЕСКО за сумісництвом", - йдеться в указі глави держави, розміщеному на сайті президента в суботу ввечері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА