Інтерфакс-Україна
14:22 01.12.2014

Причин подорожчання пального за тендерними закупівлями для Міноборони немає - Полторак

1 хв читати
Причин подорожчання пального за тендерними закупівлями для Міноборони немає - Полторак

Переможці тендеру на постачання пального для Міністерства оборони України намагаються нині підвищити ціну на пальне, посилаючись на зміну курсу валют, проте не мають на це підстав, заявив міністр оборони Степан Полторак.

"Я закінчив діалог із постачальниками пального, які близько двох тижнів тому виграли тендери за однією ціною, а сьогодні намагаються підвищити її на 10% і більше. Їхні вимоги мотивовані зв’язком цін на нафтопродукти і курсу долара. Після ретельної перевірки та спілкування з ними ми побачили їхні реальні витрати і можливості", - наголосив С.Полторак.

Як повідомляє прес-служба Міноборони, керівник відомства наголосив, що після аналізу ситуації було встановлено: підстав для подорожчання бензину немає, при цьому постачальники вимагали збільшити ціну до 20% за певними позиціями пального. "Вагомих причин подорожчання пального за тендерними закупівлями для Міноборони немає", - наголосив С.Полторак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок бомбового удару росіян по Запоріжжю загинула людина, ще одна дістала поранень

Нова Зеландія продовжить навчати українських військових і надавати військову підтримку Україні до кінця 2026 року

Папу Римського Франциска поховають 26 квітня , конклав між 5 і 10 травня

В Україні арештовані учасники міжнародної шахрайської мережі псевдоінвесторів, які ошукали іноземців на 6 млн грн

В Херсонській області минулої доби одна людина загинула, 8 – поранено, серед постраждалих – 5 поліцейських

УЧХ працював на місці атаки російських БпЛА на Одесу

На запорізькому напрямку при спробі штурму позицій ЗСУ знищено близько 140 окупантів

Планується візит Зеленського на прощання з Папою Римським Франциском - джерело

Українська делегація візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО

Інтенсивність боїв на фронті повернулася на довеликодній рівень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА