19:50 04.12.2014

Міноборони, Координаційна рада волонтерів та дружина президента України підписали меморандум про співробітництво

2 хв читати

Дружина президента Марина Порошенко, міністр оборони України Степан Полторак та Координаційна рада волонтерських організацій при Міноборони підписали меморандум про співробітництво, який дасть змогу підвищити ефективність надання благодійної допомоги військовим, які захищають Батьківщину, а також координувати зусилля військових, волонтерів та громадських активістів із забезпечення Збройних сил.

Як повідомляє прес-служба глави держави, ініціатором меморандуму виступила М.Порошенко, яка протягом тривалого часу опікується ініціативою зі збирання теплого одягу та засобів утеплення для військових. "У суспільстві сьогодні точиться дискусія про те, як, куди і кому надходить допомога в зону АТО. Саме для підвищення довіри і прозорості ми підписуємо цей документ, як сигнал суспільству, що треба об’єднувати зусилля, і подібна співпраця є дієвою та ефективною", - наголосила вона.

За словами дружини президента, кожен громадянин, який робить свій внесок речами, продуктами або обладнанням для військових і переселенців, має бути повністю упевнений, що все це надійде саме туди, де є найбільша потреба.

Міністр оборони Степан Полторак заявив, що така координація дасть змогу значно підвищити ефективність забезпечення армії. "Ми дуже вдячні волонтерам і дружині президента за таку теплу ініціативу", - сказав він.

Підписання меморандуму відбулося одночасно з передачею другого гуманітарного вантажу, який вдалося зібрати за допомогою благодійної акції М.Порошенко "З теплом у серці". До майже 20-тонного вантажу входить теплий одяг, спальники, зимове взуття та засоби для опалення, він вирушить у зону АТО до кінця доби. Перша акція "З теплом у серці" відбулася в жовтні та дала змогу направити військовим вантаж допомоги вагою 30 тонн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА