Інтерфакс-Україна
12:43 06.12.2014

МВС проводить перевірку погроз Кадирова на адресу українських депутатів - Аваков

2 хв читати
МВС проводить перевірку погроз Кадирова на адресу українських депутатів - Аваков

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що відомство розпочало перевірку погроз глави Чечні Рамзана Кадирова на адресу деяких українських депутатів.

"Кадиров наказав привезти Юрія Березу, депутатів Леуса і Мосейчука в Чечню? Улюбленець Путіна засмучений заворушеннями у власній столиці і роздратований? Така доля тиранів і їхніх режимів – ще й не те буде. Боюся, він ще не розуміє ступеня НАШОГО роздратування. Йому варто готуватися до великих розладів, якщо путінська Росія буде продовжувати лізти в наші справи. А в землю закопати лідеру Чечні варто передусім власну пиху", - написав він на своїй сторінці в Facebook у суботу.

"А що стосується кваліфікації погроз з боку Кадирова українцям, то МВС розпочало перевірку цих погроз і, найімовірніше, слідство винесе відповідні санкції щодо Рамзана Кадирова", - наголосив міністр.

Як повідомлялося, Р.Кадиров заявив про необхідність розслідувати кримінальну справу за фактом підтримки депутатами Верховної Ради України терористів, причетних до загибелі в Грозному 14 співробітників поліції. У своєму "Інстаграмі" у п'ятницю ввечері Р.Кадиров зазначив, що і раніше підозрював українських націоналістів у тому, що вони надають фінансову чи іншу допомогу залишкам терористів на Кавказі". "Зараз ніяких сумнівів не залишилося", - пише глава Чечні.

Він уточнює, що йдеться про народних депутатів Юрія Березу, Андрія Левуса та Ігоря Мосійчука. "У зв'язку з новими обставинами я доручив вжити вичерпних заходів для затримання і доставки в Чечню зазначених осіб, а також іншого злочинця Іси Мунаєва", - пише Р.Кадиров.

6 грудня Головне слідче управління Слідчого комітету Росії за результатами процесуальної перевірки порушило кримінальну справу стосовно українських депутатів Ю.Берези, А.Левуса і В.Мосійчука за ознаками злочину, передбаченого ст. 205.2 КК РФ (публічні заклики до здійснення терористичної діяльності або публічне виправдання тероризму).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон має намір протягом найближчих років виділити на військові потреби додатково 36 млрд євро

Сибіга: Голову делегації МКЧХ в Україні буде викликано до МЗС для пояснень через ганебну заяву

Глава МЗС Албанії у Києві: Справедливий мир для України означає реальні гарантії безпеки, відповідальність для агресора

Росія у 2025р. викрала понад 2 млн українського зерна, потрібне посилення санкцій – глава МЗС України

Викрито зловмисників, які виготовляли та реалізовували фальсифіковані батарейки під виглядом відомого бренду

Кличко розповів про зустріч зі Свириденко і заявив про відсутність координації після обстрілу

Албанія вивчає можливість долучитися до програми PURL - глава МЗС

Українська делегація найвищого рівня братиме участь у форумі в Давосі, будуть контакти з США - Сибіга

Поліція затримала мешканця Києва, який нападав на "обмінники" з іграшковим пістолетом

Глава МВС: На лінію 112 можна повідомити про відсутність тепла, води та електрики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА