Інтерфакс-Україна
13:53 07.12.2014

Мокрий сніг і ожеледиця очікуються в Україні на початку тижня

2 хв читати
Мокрий сніг і ожеледиця очікуються в Україні на початку тижня

Найближчими днями погоду визначатиме волога і не така морозна повітряна маса, повідомляє Укргідрометцентр.

Мокрий сніг та дощ, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь; лише у північних областях вночі без істотних опадів, вдень невеликий мокрий сніг.

Місцями туман, паморозь, на дорогах ожеледиця. Вітер переважно південно-східний, 5-10 м/с.

Температура вночі 3-8°, в західних областях 0-5° морозу; вдень від 3° морозу до 2° тепла; на Закарпатті та в південних областях вночі близько 0°, вдень 1-6° тепла; в Криму вночі 2-7° тепла, вдень 8-13°.

У Києві - без істотних опадів, вдень невеликий мокрий сніг, туман, паморозь; температура вночі 4-6°, вдень 1-3° морозу.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії в Києві 08 грудня найвища температура була 12,2 в 1960 р., найнижча -19,7 в 1959 р.

На 9 грудня синоптики прогнозують мокрий сніг та дощ, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, туман (лише у східній частині, Криму та Приазов'ї без опадів).

На дорогах місцями ожеледиця.

Вітер східний, північно-східний, 5-10 м/с, у південній та східній частинах місцями пориви 15-20 м/с.

Температура в Закарпатті та в південних областях вночі від 1° морозу до 4° тепла, вдень 1-6° тепла; в Криму вночі 3-8°, вдень 9-14° тепла; на решті територій вночі та вдень від 3° морозу до 2° тепла (вночі у північних областях 1-6° морозу).

У Києві 9 грудня синоптики прогнозують невеликі опади, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь. Вночі та вранці туман. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 2-4° морозу, вдень близько 0°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ускладнення руху транспорту та роботи підприємств очікується в Україні через ожеледицю та хуртовину

Кількість постраждалих у Чернігові зросла до п'яти – військова адміністрація

Кабмін збільшив до 50 років максимальний термін дії договору на безоплатне користування культовим майном

Удар про Новошахтинському НПЗ в РФ завдано ракетами Storm Shadow – Генштаб

Військовослужбовець отримав тяжкі травми внаслідок нападу цивільного на Рівненщині, відкрита справа

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження порту "Темрюк" в РФ та повідомив про атаку на аеродром "Майкоп" і ремонтний підрозділ окупантів

Окупанти опівдні у Різдво обстріляли середмістя Херсона, загинула людина

Влучання в п'ятиповерхівку в Чернігові: загинула людина, троє зазнали поранень, серед них – дитина

У Чернігові окупанти влучили в п'ятиповерхівку, атакували об'єкт критичної інфраструктури

Держетнополітики не виявила ознак афілійованості управління Одеської єпархії РПЦ закордоном із забороненою організацією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА