Інтерфакс-Україна
11:43 08.12.2014

У Мінську заявляють про готовність до миттєвого проведення засідання контактної групи щодо України

1 хв читати
У Мінську заявляють про готовність до миттєвого проведення засідання контактної групи щодо України

Білорусь цілком готова до проведення засідання тристоронньої контактної групи з урегулювання в Україні, але дата засідання залежить від домовленості зацікавлених сторін, заявляють у Мінську.

"Дата проведення засідання цілком залежить від рішення сторін. Щойно зацікавлені сторони домовляться про конкретну дату проведення засідання контактної групи й повідомлять її нам, ми одразу ж готові повідомити про це", - заявив агентству "Інтерфакс-Захід" начальник управління інформації, прес-секретар міністерства закордонних справ Білорусі Дмитро Мирончик, у понеділок

При цьому він наголосив, що білоруська сторона технічно цілком готова до проведення цього засідання.

За останніми даними, президент України Петро Порошенко наполягає на швидкому проведенні засідання контактної групи, щоб уже 9 грудня домогтися припинення вогню.

У свою чергу в керівництві самопроголошеної "ДНР" заявляють, що така зустріч можлива не раніше 12 грудня.

Спікер так званої Верховної ради "ДНР" Андрій Пургін стверджує, що умов для перемир'я на Донбасі поки що не створено, оскільки "Київ поки що не відвів ані важких, ані інших видів зброї від лінії розмежування й навіть від Донецька".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ще один конгресмен США обурений призупиненням поставок зброї Україні

Ворог атакував Одесу БпЛА, пошкоджені житлові будинки - Кіпер

Пентагон надає Трампу рекомендації щодо військової допомоги Україні - речник

АЗК "Укрнафти" несуттєво постраждала від вибухів на трасі М06 і продовжує працювати у штатному режимі

ЗСУ ліквідували понад 120 окупантів на Покровському напрямку, всього на фронті 140 боїв - Генштаб

До 24 зросла кількість постраждалих через вибух на трасі М-06 на Житомирщині

Три ЛЕП пошкоджені внаслідок вибуху на Житомирщині, без світла 735 помешкань

Конгресмен США закликав адміністрацію Трампа прояснити ситуацію щодо призупинення постачання зброї Україні

ЄС та Китай провели 13-й стратегічний діалог, обговорили війну в Україні, геополітику та торгівлю

Зеленський: розраховуємо на голос американського бізнесу в наших відносинах зі США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА