Інтерфакс-Україна
13:03 08.12.2014

До наступного тижня проблеми з енергоносіями в Україні буде вирішено, але Київ не купуватиме вугілля в бойовиків - Кириленко

1 хв читати
До наступного тижня проблеми з енергоносіями в Україні буде вирішено, але Київ не купуватиме вугілля в бойовиків - Кириленко

В уряді України заявляють, що проблеми з дефіцитом енергоносіїв буде вирішено до наступного понеділка, але вугілля в бойовиків не купуватимуть.

"Безумовно, в Україні є дефіцит з енергоносіями, це не є секретом. Водночас, сьогодні на ранковій нараді в уряді міністр енергетики просив повідомити, що до наступного понеділка проблеми з дефіцитом енергоносіїв буде вирішено", - заявив віце-прем'єр-міністр, міністр культури В'ячеслав Кириленко на погоджувальній раді парламенту в Києві в понеділок.

За його словами, уряд посилено працює в цьому напрямку.

В.Кириленко також зазначив, що уряд не купуватиме вугілля в "ЛНР"-"ДНР".

"З приводу закупівель вугілля у терористів: для уряду це неможливо. Такого не буде", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Школи Рівненщини 9 січня проводитимуть навчання дистанційно

У міністра освіти Лісового 21 радник на громадських засадах

Раді рекомендують ухвалити за основу законопроєкт про удосконалення укладення військових контрактів

В Києві під час пластичної операції пацієнтці пошкодили лицьовий нерв

РФ досі не може відновити свій військовий потенціал після спецоперації "Павутина" - джерело в спецслужбах

На "Запоріжсталі" через атаки 7 січня знову стався блекаут із зупиненням виробництва

Паспортний сервіс у Лондоні видав за тиждень 135 паспортів громадянина і 303 закордонні – МВС

Рух вантажівок у Київській, Волинській, Львівській та Тернопільській областях обмежено превентивно – поліція

У низці районів Одеси сталися аварійні відключення світла

Троє людей загинуло, ще четирьох поранено через ворожі атаки на Херсонщині – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА