Інтерфакс-Україна
13:57 09.12.2014

Кабмін запропонує ВР скоротити перелік заборонених до приватизації об'єктів із 1,5 тис. до 0,3 тис. - Яценюк

1 хв читати
Кабмін запропонує ВР скоротити перелік заборонених до приватизації об'єктів із 1,5 тис. до 0,3 тис. - Яценюк

Кабінет Міністрів України підготував законопроект про скорочення переліку об'єктів держвласності, що не підлягають приватизації, з 1,5 тис. до 0,3 тис., повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на засіданні уряду у вівторок.

"До парламенту спрямовується закон про перелік об'єктів державної власності, що не підлягають приватизації. Якщо зараз у нас не підлягає приватизації близько 1,5 тис. об'єктів, а це означає, що підлягають розкраданню політичними кланами, то ми пропонуємо вилучити з цього переліку 1,2 тис. об'єктів", - сказав він.

За словами прем'єра, терміни проведення приватизації визначатимуть залежно від умов - чи дозволяють вони продати дорожче, залучити великих міжнародних інвесторів.

А.Яценюк зазначив, що об'єкти, що залишилися в держвласності, планується реорганізувати в холдингові компанії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп сподівається на допомогу Сі Цзіньпіна у врегулюванні війни в Україні

Зеленський видав указ на виконання рішення РНБО про розробку Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки

Кислиця заявив про прогрес в переговорах про гарантії безпеки для України зі США та європейськими союзниками - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 124 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: Розраховуємо на швидке ухвалення 19 пакета санкцій

Сили оборони просунулися на добропільському напрямку на 3-7 км, знищили 1,3 тис. окупантів

Уряд Естонії запросив консультації з НАТО, а естонське МЗС вручило ноту протесту РФ через чергове порушення повітряного простору

Зеленський: Порушення винищувачами РФ повітряного простору Естонії – системна кампанія проти ЄС і НАТО

Стефанішина обговорила з Келлогом українсько-американські ініціативи, зокрема угоду про дрони

Подружжя загинуло в Гуляйполі внаслідок удару російського дрона по автівці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА