Інтерфакс-Україна
16:51 09.12.2014

Потяг Маріуполь-Севастополь із 14 грудня тимчасово не курсуватиме через зниження пасажиропотоку

1 хв читати
Потяг Маріуполь-Севастополь із 14 грудня тимчасово не курсуватиме через зниження пасажиропотоку

"Укрзалізниця" з 14 грудня 2014 року тимчасово зупинить курсування потяга Маріуполь-Севастополь (Крим) у зв'язку зі зниженням пасажиропотоку.

Про це повідомив начальник головного пасажирського управління "Укрзалізниці" Ігор Бреус на прес-конференції в Києві у вівторок.

За його словами, цей потяг не є новопризначеним, він курсував багато років за маршрутом Донецьк-Севастополь, проте у зв'язку з бойовими діями його маршрут було змінено

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пожежа на цивiльному підприємстві через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові - мер

Електропостачання усім жителям Харківщини, які залишилися без світла через негоду 12 липня повністю відновлено - ОВА

Харків під атакою ворожих БпЛА - мер

Келлог обговорив з міністром оборони Великої Британії співпрацю у досягненні миру в Україні

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє цивільних зазнали поранень внаслідок атак російських дронів по Херсону – ОВА

Один цивільний загинув внаслідок ворожих артилерійських обстрілів Сумської області – ОВА

Робоча група опрацює розвʼязання питань щодо лікування поранених військовослужбовців у цивільних лікарнях - нардеп

Кабмін призначив мовним омбудсменом Олену Івановську

Комітет нацбезпеки рекомендував Кабміну підготувати зміни до законів для протидії використання вітчизняних засобів звʼязку Росією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА