Інтерфакс-Україна
12:03 10.12.2014

У середу відбудеться закрите засідання уряду

1 хв читати
У середу відбудеться закрите засідання уряду

У середу в Києві відбудеться закрите засідання українського уряду, після якого заплановано брифінг для преси.

"О 12.00 відбудеться закрите засідання уряду. За результатами заплановано брифінг для преси", - повідомили агентству в прес-службі Кабміну.

Раніше парламентар від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм на своїй сторінці в мережі Twitter написав, що в кабінеті прем'єр-міністра Арсенія Яценюка триває засідання уряду, на який не допустили народних депутатів.

Пізніше він написав, що засідання перенесли на 12.00.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харківській області двоє постраждалих внаслідок ворожих обстрілів протягом доби

В Голубівці на Донеччині минулої доби загинула людина, ще одну поранено - ОВА

Українську тактичну балістичну ракету FP7 поставлять на озброєння ЗСУ до кінця 2025р - головний конструктор компанії Fire Point

Сибіга: Польща повинна бути залучена до зусиль з встановлення миру в Україні

Президент Польщі: Ціною миру не може бути досягнення стратегічних цілей агресором, а агресором була і є РФ

Вночі безпілотники масовано атакували тимчасово окупований Крим, зокрема електропідстанцію в Красноперекопську

Сили оборони України у ніч проти суботи знешкодили 89 ворожих БпЛА, є влучання БпЛА на 15 локаціях, а також балістичної ракети на одній локації – ПС ЗСУ

Ворог атакував Херсонщину, шестеро людей постраждали - ОВА

РФ шахедами атакувала пункт пропуску "Орлівка" на кордоні з Румунією, він призупинив роботу

Під ворожим обстрілом опинилися 18 населених пунктів Запорізької області, є постраждала

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА