Інтерфакс-Україна
09:56 11.12.2014

За добу бойовики 22 рази порушили "режим тиші" - прес-центр АТО

1 хв читати

За минулу добу бойовики 22 рази порушували "режим тиші", вогонь вели з мінометів, стрілецької зброї, зенітних установок і танкової зброї, повідомляє прес-центр АТО.

"Бандити активно діяли на Луганському, Донецькому й Дебальцівському напрямках. Кілька разів наші військові обстріляли в районі Маріуполя і Першотравневого. Поблизу Луганська від обстрілу найбільше постраждали населені пункти: Фрунзе, Щастя, Кримське, Сокільники, Кряківка, Жовте", - йдеться в повідомленні прес-центру в соцмережі Facebook в четвер уранці.

Згідно з інформацією, в Донецькій області бойовики обстріляли населений пункт Авдіївка. Аеропорт "Донецьк" був атакований чотири рази.

Крім того, на Дебальцівському напрямку під обстріл бандитів потрапили населені пункти Рідкодуб, Кам'янка, Малоорлцівка, Чорнухине.

На Маріупольському напрямку двічі обстріляли населений пункт Чермалик.

"Супротивник не припиняє спроби отримання розвідувальної інформації з повітря. Поблизу населених пунктів Гнутового і Талаківки було помічено безпілотники супротивника", - зазначили в повідомленні.

У прес-центрі АТО звернули увагу на те, що за минулу добу артилерія сил АТО вогонь не відкривала.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація США має намір виділити $500 млн на захист Чемпіонату світу з футболу та інших заходів від безпілотників

Сили оборони відбили з початку доби 166 ворожих атак - Генштаб

Кількість постраждалих від удару КАБ у Харкові зросла до шести осіб - ОВА

АРМА почала підготовку до повторного конкурсу на управління "Моршинською"

Усіх пацієнтів із пошкодженої лікарні у Харкові переведено до іншого медзакладу – мер

Близько 30 тисяч абонентів залишилися без світла внаслідок ворожих авіаударів по Харкову

Японія продовжить підтримувати Україну у зміцненні енергетичної стійкості – Міненерго

Служба військового капеланства укомплектована на 45% станом на жовтень

Три райони Харкова частково знеструмлені через удари по місту – мер

Координатор системи ООН в Україні запевнив у продовженні підтримки модернізації українського сільського господарства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА