Інтерфакс-Україна
16:23 12.12.2014

Венеціанська комісія змінила попередні висновки щодо закону про люстрацію - глава Мін'юсту Петренко

1 хв читати
Венеціанська комісія змінила попередні висновки щодо закону про люстрацію - глава Мін'юсту Петренко

Міністр юстиції України Павло Петренко заявляє, що Венеціанська комісія змінила попередні висновки щодо закону про очищення влади (так званого закону про люстрації).

"Венеціанська комісія кардинально змінила свій попередній висновок щодо закону про люстрацію після дводенних консультацій з нашою делегацією. Люстрації в Україні бути! Окрема подяка всім членам делегації та експертам, які долучилися до підготовки наших аргументів. Плани певних осіб з дискредитації закону з допомогою поважної європейської інституції провалилися", - написав він на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю.

Водночас міністр повідомив, що було досягнуто домовленість з експертами Венеціанської комісії про співробітництво із вдосконалення закону.

Раніше Венеціанська комісія розкритикувала закон про люстрацію, який набув чинності 15 жовтня.

Верховна Рада ухвалила цей закон 16 вересня з третьої спроби. Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що під дію цього закону потрапляє близько мільйон осіб. За словами глави уряду, під цей закон потрапляє вся вертикаль української влади.

3 жовтня П. Порошенко заявив, що має намір підписати закон про очищення влади, але не виключив його оновлення у разі зауважень Венеціанської комісії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У прем'єра Свириденко 1 штатний радник, 4 - на громадських засадах і 1 помічниця

Подача теплоносія відновлена у 4 тис з 6 тис київських багатоповерхівок, тепло у квартирах буде пізніше – віцепрем'єр

Автопідприємство Кабміну не продавало і не закуповувало нових автомобілів у 2025р

Петиція про зупинку метро в Києві о 9:00 під час хвилини мовчання не набрала необхідних для розгляду голосів

Окупанти обстріляли 12 населених пунктів в Сумській області за добу, без постраждалих

Військові підрозділи отримали 225 тисяч засобів ураження за 5 місяців роботи DOT‑Chain Defence – Шмигаль

Робота тролейбусів повністю відновлена на лівому березі Києва – КМДА

Жертвами протестів в Ірані стали вже 50 мітингарів та 14 правоохоронців – правозахисники

Сили безпілотних систем уразили за добу 913 ворожих цілей

Захисники України в ніч на 10 січня знищили або подавили 94 зі 122 засобів повітряного нападу росіян

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА