Інтерфакс-Україна
09:49 15.12.2014

Порошенко доручив опрацювати питання забезпечення жителів окупованих територій України теплом і електроенергією

1 хв читати
Порошенко доручив опрацювати питання забезпечення жителів окупованих територій України теплом і електроенергією

Президент України Петро Порошенко заявляє про необхідність опрацювання питання забезпечення жителів окупованих територій України теплом і електроенергією, повідомляє прес-служба глави держави.

"Нам потрібно, щоб люди мали можливість фізично вижити у важких умовах", - наголосив П.Порошенко на нараді з керівниками силових відомств у неділю.

Під час наради президент звернув увагу на питання надання гуманітарної допомоги жителям Донбасу, забезпечення продуктами харчування та медикаментами українських громадян, які перебувають на тимчасово окупованій території. "Вони мають право і можливість розраховувати на державну допомогу", - сказав він.

Водночас глава держави наголосив на необхідності посилення контролю доставки вантажу й організації його розподілу, "щоб він не потрапив до рук бойовиків". П.Порошенко наголосив, що необхідно запобігти ситуації, "коли нашу допомогу розкрадали бойовики, і вона не доходила до тих, кому призначена".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА