Інтерфакс-Україна
10:00 15.12.2014

На відновлення Донбасу буде витрачено EUR200 млн кредитних коштів ЄІБ - Зубко

1 хв читати
На відновлення Донбасу буде витрачено EUR200 млн кредитних коштів ЄІБ - Зубко

Найближчими днями буде укладено кредитну угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком на EUR200 млн (близько 3,76 млрд грн), які спрямовані на відновлення систем життєзабезпечення й інфраструктури Донбасу, заявив віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Геннадій Зубко в програмі "Час. Підсумки тижня" на "5 каналі" в неділю, повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку і ЖКГ.

Він також зазначив, що на ці завдання уряд у листопаді виділив 375 млн грн, з яких 150 млн грн - на відновлення інфраструктури Луганської області, інші - Донецької області.

Г.Зубко наголосив, що контроль за належним використанням цих коштів має бути з боку самих громад, на території яких пошкоджено об'єкти інфраструктури, соціальні об'єкти і системи життєзабезпечення.

"Кожна община повинна самостійно визначати об'єкти, на які ці гроші треба спрямувати й насамперед необхідно відновити", - сказав віце-прем'єр-міністр. Він зазначив, що виділені кошти мають бути використані максимально ефективно з користю для людей і населених пунктів Донецької та Луганської областей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Златополі Харківської області зросла до 10 людей - прокуратура

Очільники Мінспорту, Мінфіну, МОЗу, МВС та Мінветеранів залишаться на посадах, стверджує Железняк

Російський БпЛА поцілив по котельні у Златополі - мер

Міндовкілля: Кабмін затвердив переліки критичних і стратегічних мінералів та ділянок надр для користування на умовах конкурсів УРП та аукціонів

Зеленський запропонував Юлії Свириденко очолити уряд України

Кабмін призначив брата ексголови Рахункової палати Пацкана заступником голови Держслужби України у справах дітей

Зеленський та Келлог обговорили питання посилення ППО, спільне виробництво та закупівлю зброї, нові санкції проти РФ

Через удар ворожого БпЛА по Харкову пошкоджено зупинку громадського транспорту, без постраждалих

Кабмін перерозподілив 106 млн грн видатків із санаторного лікування на навчання медиків та спецдопомогу

Кабмін вніс до Держреєстру пам’яток два об’єкти спадщини в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА