Інтерфакс-Україна
17:35 15.12.2014

Семенченко: У затриманих добровольцями фурах благодійного фонду Ахметова "нормальна солдатська їжа"

2 хв читати
Семенченко: У затриманих добровольцями фурах благодійного фонду Ахметова "нормальна солдатська їжа"

Народний депутат Семен Семенченко (фракція "Об'єднання "Самопоміч", командир батальйону "Донбас") прибув до району Великоновосілки (Донецька обл.), де бійці добровольчих батальйонів затримали понад 20 вантажівок із гуманітарною допомогою від Фонду Ріната Ахметова для жителів непідконтрольних владі України територій.

"Прибули на місце блокування "гуманітарних вантажів" фонду Ахметова поблизу Великоновосілок. Понад 20 фур. Нормальна солдатська іжи: макарони, олейна, печиво. З "дитячого харчування" машина з фасованою манною кашею", - написав С. Семенченко в своєму Factbook.

Також він передав слова бійців полку "Дніпро", які стверджують, що були затримані машини з термобілизною і камуфляжем. "Бійці Дніпра сповнені рішучості не годувати терористів доки вони не відпустять військовополонених. Поїхали далі, на "кордон", - резюмував народний депутат.

Водночас директор з комунікацій групи СКМ Наталя Ємченко написала на своїй сторінці у Facebook: "В колоні штабу "Допоможемо" немає термобілизни і камуфляжу. Немає і не було. Прошу опублікувати фотографії і номери машин, в яких нібито бійці бачили камуфляж. Фотографії кожної з наших 22 машин у нас є, і у них немає камуфляжу".

Раніше в понеділок координатор гуманітарного штабу при фонді Римма Філь заявила, що бійці добровольчого батальйону "Дніпро-1" відмовляються пропускати 22 вантажних автомобіля з гуманітарною допомогою фонду Ріната Ахметова в Донецьк. Вона повідомила, що представники фонду Р. Ахметова у понеділок вранці доправили на блокпост всі необхідні документи, яких від них вимагав батальйон "Дніпро-1".

Вона зазначила, що гуманітарна допомога Фонду надається пенсіонерам віком від 60 років, інвалідам, а також дітям віком до 2 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна може не отримати анонсовані Трампом Patriot до весни 2026 року – ЗМІ

Українська делегація прибула до Стамбула

Мешканець Харківщини отримав понад 600 тис. грн з бюджету за псевдоруйнування

ГУР попереджає про можливі провокації з боку РФ у зв'язку з законом щодо НАБУ/САП та закликає до виваженості в оцінках і діях

Поліцейські Херсонщини вивезли з-під обстрілів літню жінку, тіло її померлого сина та ще одну жінку, поранену через підрив на міні

НАБУ завершило слідство за підозрою про заволодіння 9,2 млрд грн ексвласником ПриватБанку Коломойським

Президентка Єврокомісії контактувала з Зеленським щодо закону про НАБУ і САП, попросила український уряд надати пояснення

Завершено слідство у справі голови АМКУ Кириленка

Глава МЗС Ізраілю у Києві зустрівся із президентом Зеленським

Єрмак обгорив із директором Національної розвідувальної організації Туреччини повернення полонених з РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА