Інтерфакс-Україна
19:18 15.12.2014

Бойовики обстрілюють ремонтників, які намагаються налагодити газо- та енергопостачання міст Донбасу

1 хв читати
Бойовики обстрілюють ремонтників, які намагаються налагодити газо- та енергопостачання міст Донбасу

Станом на 18:00 понеділка в зоні проведення АТО ситуація не зазнала кардинальних змін, загалом режим припинення вогню бойовики порушили шість разів, інформують у прес-центрі спецоперації.

"З їхнього боку лунали постріли по позиціях сил АТО на луганському, донецькому та дебальцівському плацдармах. У зоні агресивної ворожої активності опинились населені пункти Кримське, Трудівське, Дебальцеве, Чорнухине", - йдеться у зведенні, оприлюдненому на сторінці прес-центру АТО в понеділок увечері.

У прес-центрі окремо відзначили, що впродовж дня бойовики чотири рази обстріляли зі стрілецької зброї аварійні бригади Мар’їнського міськуправління газопостачання та районних електромереж.

"Таким чином бандити яскраво показують свою суть і намагаються перешкодити поверненню населених пунктів Донбасу до повноцінного мирного життя. На щастя, поранених серед ремонтників немає. Терористи таким чином порушили досягнуті домовленості щодо припинення вогню в районах відновлення місцевої інфраструктури", - констатували в прес-центрі АТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС заочно заарештував екснардепа Іванющенка, підозрюваного в земельних оборудках

РФ знову атакувала енергоінфраструктуру Харківщини та Сумщини – Міненерго

Окупанти 22 рази обстріляли Чернігівщину за добу, в Семенівці є загиблий, під Ніжином горить нафтобаза

Зеленський і Стубб обговорили потребу в посиленні ППО

Мовний омбудсмен закликає українців долучитися до Радіодиктанту національної єдності-2025

США можуть поставити Україні лише кілька "Томагавків", що не змінить ходу війни, і Трамп ще не прийняв рішення – ЗМІ

Окупанти прицільно атакували кортеж вантажівок гуманітарної місії ООН, люди – цілі

Українка в Польщі за допомогою ШІ організувала оформлення кредитів на українців на 4 млн грн

Для старшокласників доступні безкоштовні заняття за тьюторським та менторським підходами - Міносвіти

Затримано і взято під варту харківʼянина, який скоригував масовану ворожу атаку безпілотників по місту 5 червня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА