Інтерфакс-Україна
16:35 19.12.2014

Міліція шукає чоловіка, викраденого в Києві серед білого дня невідомими у балаклавах

1 хв читати
Міліція шукає чоловіка, викраденого в Києві серед білого дня невідомими у балаклавах

Міліція шукає людину, яку викрали в Києві невідомі у камуфляжній формі та балаклавах, відкрито кримінальне провадження.

"О 12:50 на пульт спецлінії 102 до столичної міліції надійшло повідомлення про викрадення людини. В столиці негайно ввели план "Перехоплення", - повідомляє прес-служба київської міліції.

За цим фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження за статтею 146 КК України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини).

Попередньо встановлено, що на вулиці Мельникова невідомі особи у камуфляжній формі та балаклавах затягнули чоловіка в мікроавтобус та зникли з місця злочину у невідомому напрямку. На їхній розшук було орієнтовано весь особовий склад ДАІ і наряди автопатрулів.

"Через деякий час автомобілі, на яких вивезли викрадену людину, затримали в різних районах столиці. Потерпілого в машинах не було", - йдеться в повідомленні.

Нині весь особовий склад столичної міліції орієнтовано на пошуки місця перебування зниклого громадянина.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський зустрівся з "азовцями", що ведуть оборону на добропільському напрямку, говорили про зброю та потреби бригад

Зеленський: Звіт Єврокомісії підтверджує: Україна впевнено рухається до членства у Євросоюзі та готова відкрити кластери 1, 2 та 6

Кос: Єврокомісія застосує ранню інтеграцію до країн-кандидатів в ЄС в діяльності, яка планується зараз

Експосадовець КМДА підозрюється закупівлі генераторів зі збитками майже у 5 млн грн - прокуратура

Єврокомісія: Україна віддана вступу до ЄС, просуваючись у ключових реформах - Пакет розширення

Кос: розширення ЄС – це реалістична можливість у найближчі роки

Рада має намір надати право на відстрочку від мобілізації військовослужбовцям, які рік служили за контрактом "18-25"

Кос: Європейська рада має всі підстави відкрити переговорні кластери з Україною до кінця листопада

Рада підтримала у першому читанні законопроєкти щодо пільгового режиму для промінвестицій

Окупанти вбили на Харківщині двох цивільних із білим прапором – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА