Інтерфакс-Україна
10:06 20.12.2014

Заборону на польоти в Запорізький аеропорт продовжено до 23 грудня - МАУ

2 хв читати
Заборону на польоти в Запорізький аеропорт продовжено до 23 грудня - МАУ

Заборону на польоти в аеропорт "Запоріжжя", раніше введену авіавладою України подовжено до 23 грудня 2014 року, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ).

За даними компанії, виданий відповідний NOTAM (англ. NOtice To AirMen).

Крім того, в МАУ повідомили, що з аеропорту "Запоріжжя" авіакомпанія виконує тільки чартерний рейс до Хургади (Єгипет) щосуботи. В результаті продовження заборони, цей рейс переорієнтують на Київ.

Як уточнили в компанії, пасажири рейсу, які прибули з Хургади, будуть доставлені автобусами до Запоріжжя. Аналогічно, пасажири, що прямують у Хургаду будуть доставлені із Запоріжжя на рейс до Києва.

Як повідомлялося, Державіаслужба закрила польоти в аеропорти Харкова, Дніпропетровська і Запоріжжя до 00:00 13 грудня з міркувань безпеки. В. о. начальника прес-служби Генштабу Збройних сил України Владислав Селезньов також повідомляв агентству, що в закритих аеропортах Запоріжжя, Харкова і Дніпропетровська СБУ проводила "заходи з антитерору". "Протягом кількох днів СБУ проводить заходи з антитерору", - сказав він.

Водночас СБУ не коментувала цю інформацію. "Взагалі не коментуємо... Немає з цього приводу інформації, немає офіційної позиції", - сказала в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у понеділок речник СБУ Олена Гітлянська.

Крім того, авіакомпанія "Дніпроавіа" (Дніпропетровськ) заявила в понеділок, що може до кінця поточного року оголосити про банкрутство у зв'язку з закриттям Дніпропетровського аеропорту і неможливість роботи авіакомпанії.

""Рішеннями Державіаслужби від 28 листопада і від 12 грудня про заборону польотів між Дніпропетровськом і Москвою і про заборону польотів з аеропорту "Дніпропетровськ" повністю паралізовано робото "Дніпроавіа". Авіакомпанія, яка досі виконує міжрегіональні українські перевезення, ще до нового року змушена буде оголосити про банкрутство. Без роботи залишаться 400 працівників із середньою заробітною платою в 15 тис. грн", - йдеться в повідомленні авіакомпанії.

16 грудня аеропорти Харкова та Дніпропетровська відновили роботу в повному режимі, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в аеропортах.

Планувалося, що аеропорт Запоріжжя відкриється у суботу, 20 грудня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп задоволений розмовою з Путіним та сподівається на швидку роботу над повним припиненням вогню

Макрон після розмови між Трампом і Путіним наголосив на необхідності міцного припинення вогню та переговорів лише за участі України

МЗС України рішуче засуджує замах на президента Сомалі

Шольц: Згода Путіна призупинити атаки на енергетичну інфраструктуру України "може стати важливим першим кроком" на шляху до миру

Шольц після переговорів з Макроном: Ми обидва погоджуємося, що Україна може покластися на нас

Італія та Іспанія не готові підтримати план ЄС щодо збільшення військової допомоги Україні

ЄС, держави-члени та партнери запускають III фазу "U-LEAD з Європою": 62 млн євро спрямують на посилення місцевого самоврядування та розвиток

В Кремлі стверджують, що Путін після розмови з Трампом дав команду призупинити удари по енергоінфраструктурі і провести обмін полоненими

Білий Дім після розмови Трампа і Путіна: США та РФ прагнуть поліпшити двосторонні відносини

У Генштабі спростували інформацію про просування окупантів вглиб Сумської області

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА