Інтерфакс-Україна
14:55 23.12.2014

В середу в Мінську заплановано засідання тристоронньої контактної групи щодо України - Клімкін

1 хв читати
В середу в Мінську заплановано засідання тристоронньої контактної групи щодо України - Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що засідання тристоронньої контактної групи щодо України заплановано провести в середу в Мінську.

"Ми плануємо завтра таке засідання. Поки переговори тривають, і ми не знаємо, чи досить нам одного засідання", - сказав він журналістам у в Києві у вівторок.

За словами українського міністра, основним питанням, яке обговорюватиметься на майбутній зустрічі контактної групи, - це виконання мінських домовленостей.

"Те, що зараз відбувається, це п оки що дуже нестійке припинення вогню - це результат виконання саме нами мінських домовленостей", - розповів П. Клімкін.

За його словами, зараз важливо, щоб усі сторони виконували свої зобов'язання у рамках мінських домовленостей.

За словами міністра, важливим питанням майбутнього засідання є і питання доставки української гуманітарної допомоги в східні регіони.

"Ми повинні негайно забезпечити те, щоб українська гуманітарна допомога доходила до тих, хто страждає", - сказав міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацполіція повідомила підозру учасникам групи, які незаконно заволоділи землями в Буковелі майже на 20,5 млн грн

Зеленський після розмови з європейськими лідерами: Працюємо над документом, підготовленим США, це має бути план, який забезпечить реальний достойний мир

Лінія фронту в Україні є відправною точкою для порозуміння - заява європейських лідерів після розмови із Зеленським

У САП підтвердили інформацію про звільнення Синюка за власним бажанням

Помпео застерігає, що угода, яка дозволить Путіну оголосити перемогу, нівелює прогрес Трампа у відновленні стримування українцями агресії РФ

На заході України на вихідних очікується сніг, на решті території – дощі

Сильний дощ зі снігом накриє західні області України у суботу, на дорогах ожеледиця, в Карпатах – сильний мокрий сніг

Сили оборони Півдня: ситуація на гуляйпільському напрямку складна, але з бійцями підтримується зв'язок, налагоджена логістика, проводиться евакуація поранених

Заступник прокурора САП звільнився за власним бажанням - ЗМІ

Росія не отримувала офіційно нових американських пропозицій щодо України, стверджує Пєсков

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА