Інтерфакс-Україна
10:11 24.12.2014

Бойовики за ніч 25 разів обстріляли позиції українських військовослужбовців - прес-центр АТО

1 хв читати

Ситуація в зоні АТО характеризується збільшенням кількості провокацій з боку незаконних озброєних формувань, тільки про минулу ніч бойовики 25 разів обстріляли позиції українських військових із стрілецької зброї, гранатометів, мінометів і артилерії.

"Терористи відкривали вогонь по новому терміналу донецького аеропорту, населених пунктах Станиця Луганська, Сокільники, Опитне, Піски, Березове, Новомихайлівка, Тарамчук, Славне, Майорськ, околиці Нікішиного, Золоте, Чермалик і Орлове", - зазначено в повідомленні, оприлюдненому на сторінці прес-центру АТО в соцмережі Фейсбук у середу вранці.

Цієї ночі поблизу населеного пункту Гірське НЗФ відкрили вогонь по українських воїнах з системи залпового вогню БМ-21 "Град".

На Маріупольському напрямку активізувалися прольоти безпілотних літальних апаратів. З 16.50 і до 22.25 вівторка БПЛА були помічені шість разів у небі над н.п. Талак і вка, Сартана, Черненко і Грунтове.

"Українські військовослужбовці продовжують зміцнювати свої позиції і відновлювати боєздатність, несуть службу на блокпостах, а також беруть участь в налагодженні мирного і спокійного життя на Донбасі", - запевнили в прес-центрі АТО.

ОСТАННЄ

В Іспанії вирують лісові пожежі, траси та залізниці частково перекриті

До шкіл наразі доставлено лише 51,2% із запланованих підручників – голова комітету Ради

Критична ситуація склалася в Києві з оформленням статусу критичних підприємств - голова КМВА

Макрон назвав наступні 15 днів "критичними" і привітав намір Трампа надати гарантії безпеки для України

Єрмак повідомив про повернення з окупації ще двох підлітків

Ексголова Центральної МСЕК та його підлеглі підозрюються у незаконному оформлені інвалідності

Освітній омбудсмен: тиск на батьків та учнів і примус до певної форми здобуття освіти неприпустимі

Кошта поговорив з Зеленським: будемо співпрацювати з США над гарантіями безпеки

Генштаб ЗСУ: На покровському напрямку ворог здійснив 32 атаки, 31 вже відбито

Кличко: ключове питання наразі це отримання Україною реальних гарантій безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА