Інтерфакс-Україна
13:29 29.12.2014

Повідомлення про мінування ТРЦ у Львові не підтвердилося, псевдомінером виявився наркозалежний - міліція

1 хв читати
Повідомлення про мінування ТРЦ у Львові не підтвердилося, псевдомінером виявився наркозалежний - міліція

Повідомлення про нібито мінування найбільшого торгово-розважального центру у Львові "King Cross Leopolis" виявилося неправдивим, повідомляє відділ зв'язків із громадськістю ГУ МВС України у Львівській області.

Як зазначено у повідомленні, співробітники міліції та інших оперативних служб після тригодинного огляду будівлі ТРЦ "King Cross Leopolis" не виявили вибухового пристрою.

За ц им фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України (умисне завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності). Стаття передбачає позбавлення волі від 2 до 6 років.

Міліція встановила, що дзвонив 27-річний житель Львова, який зловживає наркотичними засобами. Причин свого вчинку він поки що пояснити не може. З цим молодим чоловіком проводять слідчі дії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генасамблея надіслала чіткий сигнал: світ не потерпить насильницького переміщення та депортації українських дітей - Сибіга про ухвалення резолюції

Путін хоче завершити війну, це враження у Віткоффа і Кушнера після зустрічі – Трамп

Генасамблея ООН підтримала українську резолюцію за повернення українських дітей понад 90 голосами, проти 12, 57 утримались

У третю і четверту хвилі виплату 1 тис. грн "Зимової підтримки" отримають українці за заявками від 18-22 листопада – Мінсоцполітики

Кабмін звільнив Калєніченко з посади заступника голови ДПС

Поліцейські встановлюють обставини вибуху в багатоповерхівці в Одесі

Нова Зеландія оголосила про виділення 15 млн доларів на ініціативу PURL

Немає більш підходящого місця для мирних переговорів між Росією та Україною, ніж Туреччина - глава МЗС Фідан

Умєров у Брюсселі зустрівся з главою МЗС Туреччини

Експосадовцю "Енергоатома" Шейко обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на 2 місяці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА