Інтерфакс-Україна
15:57 29.12.2014

Мінські домовленості чітко фіксуть: державний кордон України досі незмінний - Порошенко

1 хв читати
Мінські домовленості чітко фіксуть: державний кордон України досі незмінний - Порошенко

Президент України Петро Порошенко наголосив, що, згідно з мінськими домовленостями, території, тимчасово підконтрольні "ДНР"-"ЛНР", є територією держави Україна, і влада країни не планує змінювати державний кордон.

"Лінія розмежування є в Мінському меморандумі, інша справа, що на сьогодні бойовики борються за те, щоб її (лінію - ІФ) не визнавати. Наша позиція абсолютно чітка - я ще раз кажу: це ні в якому разі не є кордоном, це усе українська територія. Це (ця позиція - ІФ) є елементом мирного процесу, щоб ні в кого не було спокуси щодо проведення наступальних дій", - сказав він на прес-конференції в понеділок в Києві, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР повідомило про підозру заступнику начальника Подільського ТЦК і солдату Шевченківського ТЦК в рамках розслідування обставин смерті чоловіка

Директор підприємства підозрюється у завищенні вартості матеріалів для фортифікацій на Сумщині

Генштаб ЗСУ: Окупанти зосередили активність на північно-слобожанському та покровському напрямках

Зеленський доручив Шмигалю активізувати контрактування та поставку на фронт дронів, особливо дронів-перехоплювачів та дипстрайків

ЄС додав до санкційного списку ще 105 суден РФ

Внаслідок нічного обстрілу РФ Дніпропетровщини загинув машиніст "УЗ" та поранено машиніста "ДТЕК"

Укргідрометцентр прогнозує 19-23 липня на Київщині та в Києві нестійку погоду

Понад $35 млн активів екснардепа Макеєнка арештовано та передано в управління АРМА

Вибух у Шевченківському районі Києва - це знешкодження ворожого боєприпасу

Наступний "Рамштайн" відбудеться онлайн 21 липня, генсек НАТО та глава Пентагону доєднаються до засідання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА